Wiadomości branżowe

Blue Media SA bardziej usability

Blue Media SA bardziej usability
Agencja konsultingowa Ideacto przeprowadziła dedykowane szkolenia z usability dla spółki Blue Media.Eksperci z Ideacto przeprowadzili dedykowane szkolenia z zakresu usability dla zespołu developerskiego firmy Blue Media. W trakcie szkoleń rozwijano kompetencje zespołu w zakresie badania potrzeb użytkowników i projektowania w metodologii User-Centered Design.Dedykowane szkolenie oferowane przez Ideacto składało  się z części teoretycznej (prezentowane były case-study) oraz warsztatu, podczas którego uczestniczy mogli zobaczyć jak przeprowadzać  badania użyteczności, oraz na ich podstawie przeprojektować serwis WWW lub aplikację.Podczas szkolenia rozwiązywane były rzeczywiste problemy z jakimi borykają się użytkownicy wybranego serwisu.  W wypadku Blue Media warsztaty dotyczyły autorskiego projektu firmy Bluecash.pl.Chcemy podczas szkolenia pokazać praktyczne wykorzystanie użyteczności w projektowaniu serwisów i aplikacji . Cieszy nas, że firmy informatyczne, takie jak Blue Media dostrzegają jak dużą przewagę konkurencyjną mogą zyskać dzięki włączeniu usability do swych procesów wytwarzania oprogramowania –  mówi Joanna Kotala, Dyrektor Działu Usability

Agencja konsultingowa Ideacto przeprowadziła dedykowane szkolenia z usability dla spółki Blue Media.

Eksperci z Ideacto przeprowadzili dedykowane szkolenia z zakresu usability dla zespołu developerskiego firmy Blue Media. W trakcie szkoleń rozwijano kompetencje zespołu w zakresie badania potrzeb użytkowników i projektowania w metodologii User-Centered Design.

Dedykowane szkolenie oferowane przez Ideacto składało  się z części teoretycznej (prezentowane były case-study) oraz warsztatu, podczas którego uczestniczy mogli zobaczyć jak przeprowadzać  badania użyteczności, oraz na ich podstawie przeprojektować serwis WWW lub aplikację.

Podczas szkolenia rozwiązywane były rzeczywiste problemy z jakimi borykają się użytkownicy wybranego serwisu.  W wypadku Blue Media warsztaty dotyczyły autorskiego projektu firmy Bluecash.pl.

Chcemy podczas szkolenia pokazać praktyczne wykorzystanie użyteczności w projektowaniu serwisów i aplikacji . Cieszy nas, że firmy informatyczne, takie jak Blue Media dostrzegają jak dużą przewagę konkurencyjną mogą zyskać dzięki włączeniu usability do swych procesów wytwarzania oprogramowania –  mówi Joanna Kotala, Dyrektor Działu Usability w Ideacto.

Wybraliśmy Ideacto, ponieważ zapoznając się z ofertą szkoleniową dostrzegliśmy niespotykaną przewagę części praktycznej nad teoretyczną, co w tym przypadku jest bardzo ważne. Przykładowe rozwiązania i wskazówki  w zdecydowany sposób wpływają na atrakcyjność i odbiór szkolenia, co też miało miejsce podczas naszego spotkania – mówi Dominika Kotuła  HR Manager  w Blue Media SA.

Ekspertów Ideacto będzie można usłyszeć także na otwartych szkoleniach organizowanych przez firmę MaxRoy: http://www.sprawnymarketing.pl/szkolenia/usability/.

Źródło Ideacto. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Polska na ostatnich miejscach w rankingu cyfryzacji wśród państw UE. Przyspieszenie rozwoju 5G pozwoliłoby na nadrobienie cyfryzacyjnych braków

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy