Wiadomości branżowe

Gloria24.pl i Kosciol.pl razem

Ekumeniczny Serwis Informacyjny Kosciol.pl i Gloria24.pl stali się partnerami i zwiększkają swój zasięg w przestrzeni wirtualnej. Tuż przed dniem papieskim największa polska religijna księgarnia internetowa www.gloria24.pl sfinalizowała porozumienie w sprawie współpracy z portalem www.kosciol.pl, jednym z większych portali chrześcijańskich o wymiarze ekumenicznym tworząc www.ksiegarnia.kosciol.pl.Wprawdzie Kosciol.pl dysponuje już sklepem, ale prezentuje on niewiele tytułów książkowych, skupiając się głównie na imponującej ofercie strojów liturgicznych i rzeczy związanych z wyposażeniem kościołów. - Wybraliśmy Gloria24.pl gdyż współraca pozwoli nam także na przeprowadzane razem działań mających na celu przybliżanie użytkownikom bogactwa kultury i myśli chrześcijańskiej. Nie chodzi tu jedynie

Ekumeniczny Serwis Informacyjny Kosciol.pl i Gloria24.pl stali się partnerami i zwiększkają swój zasięg w przestrzeni wirtualnej. Tuż przed dniem papieskim największa polska religijna księgarnia internetowa www.gloria24.pl sfinalizowała porozumienie w sprawie współpracy z portalem www.kosciol.pl, jednym z większych portali chrześcijańskich o wymiarze ekumenicznym tworząc www.ksiegarnia.kosciol.pl.

Wprawdzie Kosciol.pl dysponuje już sklepem, ale prezentuje on niewiele tytułów książkowych, skupiając się głównie na imponującej ofercie strojów liturgicznych i rzeczy związanych z wyposażeniem kościołów.

– Wybraliśmy Gloria24.pl gdyż współraca pozwoli nam także na przeprowadzane razem działań mających na celu przybliżanie użytkownikom bogactwa kultury i myśli chrześcijańskiej. Nie chodzi tu jedynie o sprzedaż książek – planujemy akcje informacyjne i edukacyjne, konkursy oraz wymianę treści – podkreśla Joanna Gacka z Kosciol.pl.

Gloria24.pl udostępnia całą swoją ofertę użytkownikom www.kosciol.pl. Do dyspozycji gości Kosciol.pl będą także materiały z serwisu książki religijnej. Kosciol.pl posiada znakomicie zbudowany serwis informujący o wydarzeniach z życia Kościoła nie tylko w Polsce, zaś Gloria24.pl obszernie komentuje wydarzenia związane z kulturą chrześcijańską, szczególnie branżą wydawniczą.

– Współpraca nasza w przestrzeni wirtualnej tworzy ciekawą platformę dla Internatów interesujących się tematyką religijną, szczególnie chrześcijaństwem – mówi Andrzej Sobczyk z Gloria24.pl

www.ksiegarnia.kosciol.pl

Źródło Com-Media. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Zwiększ możliwości Samsung GALAXY Note II dzięki dedykowanym akcesoriom

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy