Wiadomości branżowe

Imago PR dla Południowego Koncernu Energetycznego SA

Imago Public Relations dla Południowego Koncernu Energetycznego SAAgencja Imago Public Relations prowadzi kampanię wizerunkową dla Południowego Koncernu Energetycznego SA – drugiej co do wielkości firmy energetycznej w Polsce. Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku PKE SA przed pełnym otwarciem rynku energii w Polsce w połowie 2007 roku. Działania wizerunkowe i edukacyjne w zakresie racjonalnego korzystania z energii elektrycznej są adresowane do społeczności lokalnych.Kampania „PKE - u źródeł energii” rozpoczęła się 1 września. Zapowiadały ją happeningi w centrum Katowic oraz wernisaż wystawy fotografii industrialnej w Muzeum Śląskim, do której zdjęcia zrealizowano w elektrowniach i kopalniach należących do PKE.W ramach kampanii konsultanci Imago PR wdrażają innowacyjny program edukacyjny „Zielona Akademia PKE”, prowadzony pod patronatem Wojewódzkiego Kuratora Oświaty. Do końca października elektrownie PKE odwiedzi ok. 5 tysięcy gimnazjalistów, którzy wezmą udział w doświadczeniach naukowych i konkursach. Podsumowanie kampanii odbędzie się w Teatrze Śląskim w Katowicach. Działania wizerunkowe i informacyjne będą prowadzone do końca

Imago Public Relations dla Południowego Koncernu Energetycznego SA

Agencja Imago Public Relations prowadzi kampanię wizerunkową dla Południowego Koncernu Energetycznego SA ? drugiej co do wielkości firmy energetycznej w Polsce. Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku PKE SA przed pełnym otwarciem rynku energii w Polsce w połowie 2007 roku. Działania wizerunkowe i edukacyjne w zakresie racjonalnego korzystania z energii elektrycznej są adresowane do społeczności lokalnych.

Kampania ?PKE – u źródeł energii? rozpoczęła się 1 września. Zapowiadały ją happeningi w centrum Katowic oraz wernisaż wystawy fotografii industrialnej w Muzeum Śląskim, do której zdjęcia zrealizowano w elektrowniach i kopalniach należących do PKE.

W ramach kampanii konsultanci Imago PR wdrażają innowacyjny program edukacyjny ?Zielona Akademia PKE?, prowadzony pod patronatem Wojewódzkiego Kuratora Oświaty. Do końca października elektrownie PKE odwiedzi ok. 5 tysięcy gimnazjalistów, którzy wezmą udział w doświadczeniach naukowych i konkursach. Podsumowanie kampanii odbędzie się w Teatrze Śląskim w Katowicach. Działania wizerunkowe i informacyjne będą prowadzone do końca listopada.

###

Informacje o PKE SA

Południowy Koncern Energetyczny SA jest drugim pod względem wielkości producentem energii w kraju (4952,7 MWe, 2399,7 MWt) ? firma dysponuje 14-proc. udziałem w krajowej mocy zainstalowanej elektrycznej i 16-proc. rynkiem produkcji ciepła w województwie śląskim. Firma skupia osiem elektrowni i elektrociepłowni w Jaworznie, Łaziskach, Trzebini, Będzinie, Katowicach, Bielsku-Białej, Kedzierzynie-Koźlu i Rudzie Śląskiej i jest zaangażowana w 37 innych przedsiębiorstwach, tworzących Grupę Kapitałową PKE.

Informacje o Imago Public Relations:

Imago Public Relations jest jedną z najstarszych firm konsultingowych PR na południu Polski. Agencja pracuje na potrzeby firm z wielu branż, a także osób publicznych.

Firmę tworzy zespół konsultantów public relations specjalizujących się
w różnych dziedzinach PR, takich jak kontakty z mediami, zarządzanie sytuacją kryzysową, komunikacja wewnątrz firmy, organizacja epizodów szczególnych czy marketing polityczny.

Imago PR świadczy również usługi szkoleniowe obejmujące wszystkie aspekty kreowania reputacji firm w otoczeniu. Imago PR jest członkiem The Association of Communication Experts ? niezależnej, międzynarodowej sieci firm public relations.

A to już wiesz?  PR time NA RZECZ PROFILAKTYKI NEREK

Zapraszamy na stronę: www.imagopr.pl

 

Informacje o The Association of Communication Experts:

Zapraszamy na stronę: www.the-ace.com

 

Źródło Imago Public Relations. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy