Wiadomości branżowe

Nowa oferta portalu Wirtualnemedia.pl

Doradztwo finansowe na portalu Wirtualnemedia.pl Ruszył nowy dział portalu Wirtualnemedia.pl – Finanse/Inwestycje. Głównym jego celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych i ułatwienie Internautom podejmowania decyzji finansowych.Dział finanse i inwestycje stworzony we współpracy z OpenFinance, w obiektywny sposób prezentuje wszystkie najważniejsze instrumenty finansowe. Duży wybór i optymalna struktura oferty powodują, że serwisem powinny zainteresować się zarówno osoby  chcące zainwestować swoje środki, jak i te, które szukają przyjaznych kredytów.Osobom inwestującym, serwis ma pomóc nie tylko wyborze odpowiednich form lokowania i inwestowania pieniędzy, lecz także w określeniu obecnych i przyszłych potrzeb finansowych. Ponadto powinien on ułatwić przygotowanie optymalnej strategii inwestowania i podpowiedzieć jak, w łatwy sposób, inwestować w fundusze inwestycyjne.Osoby szukające kredytu znajdą na portalu Wirtualnemedia.pl optymalną formę tego instrumentu finansowego. Wybór najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, zamiana dotychczasowego kredytu na nowy (tańszy), czy konsolidacja zobowiązań, z portalem Wirtualnemedia.pl stanie się

Doradztwo finansowe na portalu Wirtualnemedia.pl

Ruszył nowy dział portalu Wirtualnemedia.pl ? Finanse/Inwestycje. Głównym jego celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych i ułatwienie Internautom podejmowania decyzji finansowych.

Dział finanse i inwestycje stworzony we współpracy z OpenFinance, w obiektywny sposób prezentuje wszystkie najważniejsze instrumenty finansowe. Duży wybór i optymalna struktura oferty powodują, że serwisem powinny zainteresować się zarówno osoby  chcące zainwestować swoje środki, jak i te, które szukają przyjaznych kredytów.

Osobom inwestującym, serwis ma pomóc nie tylko wyborze odpowiednich form lokowania i inwestowania pieniędzy, lecz także w określeniu obecnych i przyszłych potrzeb finansowych. Ponadto powinien on ułatwić przygotowanie optymalnej strategii inwestowania i podpowiedzieć jak, w łatwy sposób, inwestować w fundusze inwestycyjne.

Osoby szukające kredytu znajdą na portalu Wirtualnemedia.pl optymalną formę tego instrumentu finansowego. Wybór najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, zamiana dotychczasowego kredytu na nowy (tańszy), czy konsolidacja zobowiązań, z portalem Wirtualnemedia.pl stanie się bardzo prosta.

Dopełnieniem wyczerpujących informacji zawartych w finansowym dziale Wirtualnemedia.pl są dwa odrębne kalkulatory (dla inwestorów i dla osób poszukujących kredytu). Inwestorzy znajdą dzięki temu odpowiedź na pytania  czy, i w jakim stopniu inwestycja jest opłacalna. W przypadku kredytobiorców kalkulator pozwoli obliczyć łączne, rzeczywiste koszty zadłużenia oraz wybrać najlepsza ofertę kredytową. 

Zaplecze serwisu finansowego Wirtualnemedia.pl stanowią wysokiej jakości specjaliści, z zakresu wykorzystania i obrotu instrumentami finansowymi.

W przypadku pytań lub wątpliwości, każdy użytkownik serwisu ma możliwość skontaktowania się z profesjonalnym doradcą OpenFinance, który odpowie na jego pytania. Wszyscy doradcy posiadają doświadczenie wyniesione z najlepszych polskich instytucji doradztwa finansowego, banków oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych.

– To kolejna już w ostatnim czasie zmiana w serwisie Wirtualnemedia.pl. Mamy nadzieję, że nowy dział zainteresuje czytelników Wirtualnemedia.pl i umożliwi trafne podejmowanie decyzji finansowych – mówi Marcin Szumichora, właściciel portalu Wirtualnemedia.pl.

A to już wiesz?  Samsung szkoli i nagradza najlepszych deweloperów tworzących aplikacje na platformę Smart TV

Źródło Wirtualnemedia.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy