Wiadomości branżowe

Dziennik Internautów – tysięczne wydanie Biuletynu

Redakcja Dziennika Internautów, największego polskiego pisma o Internecie, wydała dzisiaj 1000. numer Biuletynu informacyjnego. Z tej okazji proponuje wszystkim Czytelnikom dziennika udział w konkursie organizowanym we współpracy ze sklepem internetowym REBEL.pl.Czytelnicy mają tydzień na wysłanie swojego zgłoszenia z odpowiedziami na zadane przez organizatorów proste pytania. Sklep REBEL.pl ufundował cieszącą się ogromną popularnością, strategiczną grę planszową - GLOBALNY KONFLIKT - doskonałą alternatywę drogiego, równie popularnego kuzyna - grę RISK."Osiągnięcie pułapu 1000 wydan Biuletynu DI, to dla nas kilka lat ciężkiej pracy dziennikarskiej, wielu wyrzeczeń i czasu poświęconego na zdobywaniu Informacji. Mam nadzieję, że kolejne wydania utrzymają lub powiększą obecy

Redakcja Dziennika Internautów, największego polskiego pisma o Internecie, wydała dzisiaj 1000. numer Biuletynu informacyjnego. Z tej okazji proponuje wszystkim Czytelnikom dziennika udział w konkursie organizowanym we współpracy ze sklepem internetowym REBEL.pl.

Czytelnicy mają tydzień na wysłanie swojego zgłoszenia z odpowiedziami na zadane przez organizatorów proste pytania. Sklep REBEL.pl ufundował cieszącą się ogromną popularnością, strategiczną grę planszową – GLOBALNY KONFLIKT – doskonałą alternatywę drogiego, równie popularnego kuzyna – grę RISK.

“Osiągnięcie pułapu 1000 wydan Biuletynu DI, to dla nas kilka lat ciężkiej pracy dziennikarskiej, wielu wyrzeczeń i czasu poświęconego na zdobywaniu Informacji. Mam nadzieję, że kolejne wydania utrzymają lub powiększą obecy poziom i zaspokoją najbardziej żądnych wiedzy Internautów. Konkurs organizowany z REBEL.pl, to mały krok w ich kierunku – na pewno będzie ich więcej.” – powiedział Krzysztof Gontarek, wydawca Dziennika Internautów.

Biuletyn informacyjny Dziennika Internautów wydawany jest nieprzerwanie od ponad 3 lat. Codziennie – od poniedziałku do soboty dociera do kilku tysięcy Prenumeratorów. Został dwukrotnie wyróżniony przez serwis o mediach Slowawsieci.com, za każdym razem plasując się  w pierwszej trójce najlepszych Newsletterów w Polsce.

Strona Konkursu:

http://di.com.pl/konkursy

Dziennik Internautów

http://www.di.com.pl

Źródło Dziennik Internautów. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Przepis na sukces? Optymalizacja kampanii reklamowych!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy