Wiadomości branżowe

Ericsson Sp. z o.o. podpisał kontrakt z firmą PTC Sp. z o.o. na dostawę systemu MMS

Po udanych testach Ericsson wdrożył system MMS w sieci Era. Wprowadzenie MMS (Multimedia Messaging System) sprawiło, że abonenci sieci Era otrzymali nową usługę umożliwiającą przesyłanie wiadomości multimedialnychUmowa pomiędzy firmami Ericsson i PTC Sp. z o.o., operatorem sieci Era, przewiduje dostarczenie, instalację oraz wdrożenie systemu MMS. „Rozwiązanie firmy Ericsson pozwala na przesyłanie wiadomości MMS składającej się z dowolnej kombinacji kolorowych zdjęć, tekstu i muzyki a w najbliższej przyszłości również sekwencji video” – powiedział Bjorn Welmer, Wiceprezes Ericsson Sp. z o.o. „Wiadomości MMS mogą być przesyłane zarówno pomiędzy telefonami jak i pomiędzy telefonem i adresatem poczty internetowej”.Wprowadzenie nowej usługi MMS pozwoli na szybszy rozwój aplikacji internetowych w oparciu o możliwości platformy firmy Ericsson.Abonenci sieci Era mogą już dziś na bazie systemu MMS firmy Ericsson robić i przesyłać zdjęcia. Mają oni również możliwość wysłania pocztówek MMS wybranych z części wielotematycznego katalogu na eraWap. Wiadomości multimedialne są wysyłane

Po udanych testach Ericsson wdrożył system MMS w sieci Era. Wprowadzenie MMS (Multimedia Messaging System) sprawiło, że abonenci sieci Era otrzymali nową usługę umożliwiającą przesyłanie wiadomości multimedialnych

Umowa pomiędzy firmami Ericsson i PTC Sp. z o.o., operatorem sieci Era, przewiduje dostarczenie, instalację oraz wdrożenie systemu MMS.

„Rozwiązanie firmy Ericsson pozwala na przesyłanie wiadomości MMS składającej się z dowolnej kombinacji kolorowych zdjęć, tekstu i muzyki a w najbliższej przyszłości również sekwencji video” – powiedział Bjorn Welmer, Wiceprezes Ericsson Sp. z o.o. „Wiadomości MMS mogą być przesyłane zarówno pomiędzy telefonami jak i pomiędzy telefonem i adresatem poczty internetowej”.

Wprowadzenie nowej usługi MMS pozwoli na szybszy rozwój aplikacji internetowych w oparciu o możliwości platformy firmy Ericsson.

Abonenci sieci Era mogą już dziś na bazie systemu MMS firmy Ericsson robić i przesyłać zdjęcia. Mają oni również możliwość wysłania pocztówek MMS wybranych z części wielotematycznego katalogu na eraWap. Wiadomości multimedialne są wysyłane zarówno do telefonów z funkcją MMS, jak i na adres poczty elektronicznej w kraju i za granicą.

„PTC pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych na  świecie uruchomiła komercyjnie usługę MMS. W ten sposób kolejny raz firma potwierdziła swoją wiodącą pozycję na rynku i wyprzedziła konkurencję w rozwoju nowoczesnych usług.” – powiedział Przemysław Czarnecki, Dyrektor Wykonawczy ds. Rozwoju i Zarządzania Produktami PTC Sp. z o.o.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ericsson Sp. z o. o. podpisał z PTC umowę ramową na dostawę, wdrożenie i utrzymanie sprzętu telekomunikacyjnego dla sieci GSM.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy