Wiadomości branżowe

Ericsson wybrany przez firmę NEC jako dostawca platform komórkowych 3G

Platformy komórkowe Ericsson zostały wybrane przez korporację NEC jako baza do wprowadzenia aparatów komórkowych działających w technologiach kolejnych generacji - WCDMA/GPRS. Pierwsze z nich będą dostępne w pierwszym półroczu finansowym 2005 roku (kwiecień – wrzesień 2005). Będą one funkcjonowały w oparciu o platformę U100 firmy Ericsson, która jest rozwiązaniem sprawdzonym oraz stabilnym. „Wybór platformy komórkowej Ericsson jako partnera produktów firmy NEC działających w technologiach WCDMA/GPRS jest silnym poparciem dla naszej technologii oraz przywództwa w 3G” – powiedział Sandeep Channakeshu, Prezes Działu Platform Komórkowych Ericsson. „Jest to istotny ruch w naszej strategii dotyczącej 3G – nadmienił Yoshiharu Tamura, Główny Manager w Dziale Operacji ds. Terminali Komórkowych firmy NEC – Dodając platformy komórkowe Ericsson do naszego portfolio, NEC będzie gotów do przedstawienia szerszej oferty terminali komórkowych 3G. Pozwoli to na spełnienie wymagań operatorów sieci trzeciej generacji oraz ich użytkowników. Będzie to odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na usługi i funkcjonalność, co

Platformy komórkowe Ericsson zostały wybrane przez korporację NEC jako baza do wprowadzenia aparatów komórkowych działających w technologiach kolejnych generacji – WCDMA/GPRS. Pierwsze z nich będą dostępne w pierwszym półroczu finansowym 2005 roku (kwiecień ? wrzesień 2005). Będą one funkcjonowały w oparciu o platformę U100 firmy Ericsson, która jest rozwiązaniem sprawdzonym oraz stabilnym.

 

?Wybór platformy komórkowej Ericsson jako partnera produktów firmy NEC działających w technologiach WCDMA/GPRS jest silnym poparciem dla naszej technologii oraz przywództwa w 3G? ? powiedział Sandeep Channakeshu, Prezes Działu Platform Komórkowych Ericsson.

 

?Jest to istotny ruch w naszej strategii dotyczącej 3G ? nadmienił Yoshiharu Tamura, Główny Manager w Dziale Operacji ds. Terminali Komórkowych firmy NEC ? Dodając platformy komórkowe Ericsson do naszego portfolio, NEC będzie gotów do przedstawienia szerszej oferty terminali komórkowych 3G. Pozwoli to na spełnienie wymagań operatorów sieci trzeciej generacji oraz ich użytkowników. Będzie to odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na usługi i funkcjonalność, co staje się nieodzownym elementem walki o rynek 3G, który rozwija się w szybkim tempie.?

 

Dział Platform Komórkowych Ericsson jest światowym liderem w dostarczaniu platform w technologii 3G. Model U100 został wdrożony w ok. 30% produktów 3G na świecie. Został on wybrany przez kilku z największych producentów aparatów komórkowych, dzięki stabilności, rozmiarom, energooszczędności oraz prezentowanym możliwościom.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Francuskie firmy z potężnym wkładem w polską gospodarkę. Reinwestują tu połowę wypracowywanych zysków i zatrudniają prawie 230 tys. osób

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy