Inżynier

Gejzery wśród głośników Bluetooth

Gejzery wśród głośników Bluetooth
Informacja prasowa 28 maja 2018 DIVOOM ATOM & POWER- Gejzery wśród głośników Bluetooth Głośniki Divoom od zawsze oferują wysokie parametry dźwięku oraz solidne wykonanie. A

Informacja prasowa
28 maja 2018

DIVOOM ATOM & POWER- Gejzery wśród głośników Bluetooth

Głośniki Divoom od zawsze oferują wysokie parametry dźwięku oraz solidne wykonanie. A to wszystko w przystępnej cenie. Dzięki temu jest to świetna alternatywa dla drogich markowych głośników. Nowe modele powinny zainteresować wszystkich, którzy oczekują jeszcze bardziej spektakularnych wrażeń.
DIVOOM ATOM to przenośny głośnik Bluetooth z technologią dźwięku wielokierunkowego 360 °

Symetrycznie umieszczone głośniki po obu stronach Divoom ATOM dostarczają dźwięku wielokierunkowego najwyższej jakości. Teraz każdy może doświadczyć potęgi muzyki dochodzącej z każdej strony. Dwa potężne pełnozakresowe przetworniki z radiatorami pasywnymi oraz dwa wysokowydajne przetworniki wysokotonowe umieszczone symetrycznie dostarczają 30 watów idealnie dostrojonej mocy czystego audio.
Teraz możesz nawet podwoić doznania akustyczne, które dostarcza Divoom ATOM poprzez połączenie jednocześnie dwóch egzemplarzy ze źródłem dźwięku. Możesz również umieścić je w osobnych miejscach, aby twoja muzyka była jeszcze lepiej słyszana.
Atom zapewnia znakomite osiągi, jeśli chodzi czas pracy na akumulatorze. Z zainstalowanym akumulatorem o pojemności aż 5000mAh możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką nawet przez sześć godzin głośnej muzyki.
Sugerowana cena Divoom Atom w Polsce wynosi 369 złotych brutto. Głośniki Divoom Atom dostępne są w wybranych sklepach oraz do odsłuchu w sklepach MP3store grupy Audiokracja.
Specyfikacja techniczna:
• Rozmiar przetworników: 2 x 2,5”, 2 x 22 mm
• Moc wyjściowa: 30 W
• Pasmo przenoszenia: 60 – 20 000Hz
• Stosunek sygnał/szum: ≥ 78dB
• Czas odtwarzania: do 6 -7 godzin
• Pojemność baterii: 5000mAh
• Napięcie baterii: 7,4V
• Czas ładowanie baterii: 3,5 – 4 godzin
• Ładowanie: poprzez kabel USB, 5V – 2A
• Zasięg bezprzewodowy: do 10 metrów

DIVOOM VOOMBOX – POWER 360– to kolejny model, w którym zaimplementowano technologię dźwięku dookólnego 360 ° W obudowie umieszczono 6 głośników o łącznej mocy 30W: 2 pełnozakresowe, 2 wysokotonowe oraz 2 radiatory pasywne.

A to już wiesz?  Satelitarna rewolucja w rolnictwie

Dźwięk w Divoom Voombox Power, wspierany jest przez profesjonalne dostrojone procesory DSP, które potrafią wzbogacić niskie tony, okrasić górne pasmo a w rezultacie poszerzyć cały zakres odbieranej muzyki. Inżynierowie dźwięku starannie dostosowali dźwięk do najnowszej technologii DSP, dzięki czemu doznania akustyczne pozostaną wyjątkowe.
Dzięki głośnikom umieszczonym po obu stronach, możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką z dowolnego kierunku. A jeśli chcesz osiągnąć podwójną moc i podwoić wrażenia akustyczne, połącz dwa egzemplarze ze źródłem dźwięku, aby odczuć jeszcze bardziej potęgę muzyki. Możesz również umieścić je w osobnych miejscach, aby twoja muzyka była jeszcze lepiej słyszana.
Teraz każda, nawet spontaniczna impreza, musi się udać! Na podwórku, boisku, czy na plaży…
Divoom Voombox Power doskonale spełnia swoją rolę w każdych warunkach oferując wodoodporność na poziomie IP6. Głośnik jest odporny na wszelkie trudne, wymagające warunki środowiskowe, dzięki nowej, ulepszonej konstrukcji.

Divoom Voombox Power umożliwia również ładowanie urządzeń mobilnych w podróży. Kiedy bateria twojego telefonu jest już na wykończeniu, nie pozwól, aby muzyka zatrzymała się. Po prostu skorzystaj z możliwości ładowania! Z nowym, zainstalowanym akumulatorem o pojemności aż 6000mAh możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką jednocześnie ładując swoje urządzenie mobilne.

Divoom Voombox Power oferuje oprócz transmisji bezprzewodowej Bluetooth, także połączenie NFC zapewniającą szybsze i bardziej stabilne połączenia. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z głośnika jak z zestawu głośnomówiącego.
Sugerowana cena Divoom Voombox Power w Polsce wynosi 399 złotych brutto. Głośniki Divoom Voombox Power dostępne są w wybranych sklepach oraz do odsłuchu w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

Specyfikacja techniczna:

• Wymiary: 193 x 65 x 84,5 mm
• Waga netto: 907g
• Rozmiar przetwornika: 3” x 2 + 2” wysokotonowe silk
• Moc wyjściowa: 30W
• Pasmo przenoszenia: 60-18000 Hz
• Stosunek sygnału do szumu: ≥75dB
• Czas odtwarzania: Do 6-7 godzin
• Pojemność baterii: 6000mAh
• Zgodność z technologią Bluetooth: Bluetooth 3.7V
• Zasięg bezprzewodowy: do 10 metrów
• Wyjście ładowania USB: 5V / 1A

A to już wiesz?  Największe wydarzenie naukowe w Polsce. Gdynia E(x)plory Week startuje 23 października

O Divoom
Marka Divoom od zawsze kojarzy się z głośnikami i od samego początku inspirowana była miłością do muzyki i pasją do dobrego dźwięku. O sobie mówią, że ich produkty to: 9% miłości, 17% piękna, 13% mody, 5% szaleństwa, 17% mocy, 8% gola w ostatnich sekundach, 6% adrenaliny oraz 25% serca i duszy. Marka Divoom istnieje od 2006 roku i swoje produkty sprzedaje w ponad 40 różnych krajach na świecie. Celem Divoom jest opracowywanie innowacyjnych produktów audio, które wyróżniają się estetycznym wzornictwem, trwałością oraz wydajnością audio godną oczekiwaniom melomanów.

O dystrybutorze
Firma MIP (Multimedia Intelligent Products) istnieje od 2002 roku. Jest autoryzowanym polskim dystrybutorem produktów marek iRiver, Astell&Kern, Cowon iAUDIO, Furutech-ADL, FiiO, SoundMAGIC, Ibasso, Cresyn, Takstar, Questyle i wielu innych. MIP jest również wyłącznym importerem kilku z powyższych marek. Produkty oferowane przez MIP można znaleźć na półkach wielu renomowanych sklepów, takich jak MediaMarkt, Saturn, RTV EURO AGD, Komputronik, Carrefour, Media Expert i innych. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. Dzięki bezpośredniej współpracy z importerami i przedstawicielami czołowych marek, MP3Store gwarantuje nie tylko atrakcyjne ceny produktów, ale również pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio i wideo, słuchawek, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 50 tysięcy użytkowników.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy