Inżynier

Jak zbudować silną markę online?

Jak zbudować silną markę online?
Tematyka konferencji obejmuje takie zagadnienia jak strategia i komunikacja marki, biznesowe działania w mediach społecznościowych, prawne uwarunkowania działań online, filary budowania reputacji marki.

Jak zbudować silną markę online?

Niezależnie od branży, rodzaju świadczonej usługi czy oferowanego produktu wszystkim przedsiębiorcom zależy na sprzedaży, stałym napływie klientów oraz dobrej renomie, która zapewnia rekomendacje. W dobie intensywnej cyfryzacji oraz ograniczenia realnego kontaktu w następstwie epidemii wirusa, komunikacja marki online, budowanie wizerunku w sieci i działania marketingowe w internecie nabrały szczególnego znaczenia. Firmy i niezależnie działający specjaliści oraz freelancerzy zostali niejako zmuszeni do przeniesienia się w strefę online i prawdopodobnie pozostaną w niej na długo.

Jak się wyróżnić, by zaistnieć?
• Jak zaznaczyć się w umyśle odbiorców i zakotwiczyć w nim wartość?
• Jak budować jakość opartą na zdefiniowanej strategii, która zaprocentuje wzrostem widoczności i zysków?

Zapraszamy na 3- dniową konferencję na temat budowania marki z udziałem piętnastu wybitnych specjalistów z branży marketingu, sprzedaży, mediów, edukacji, prawa. Podczas interaktywnych prelekcji zorientowanych na potrzeby widowni, nasi eksperci podzielą się merytoryczną wiedzą popartą doświadczeniem i sprawdzonymi praktykami biznesowymi.

Tematyka konferencji obejmuje takie zagadnienia jak strategia i komunikacja marki, biznesowe działania w mediach społecznościowych, prawne uwarunkowania działań online, filary budowania reputacji marki.

Niezależnie od tego, czy stawiasz dopiero swoje pierwsze kroki w świecie online i chcesz mieć pewność, że to właściwe kroki, może już od pewnego czasu działasz biznesowo online, ale twoja inwestycja czasu i energii oraz pieniędzy nie przekłada się na spodziewane rezultaty, wiedza przekazana podczas konferencji będzie stanowić drogowskaz dla Twoich działań. Nie tak trudno zagubić się w gąszczu ofert i cennych podpowiedzi marketerów, a istotne jest by określić co zadziała u Ciebie i czego naprawdę potrzebujesz.

W dniach 17-19/02/2021 będzie szansa uzyskania zestawu cennych wskazówek i narzędzi od ekspertów, którzy od lat wspierają rozwój marek i pomagają firmom tworzyć jasną, spójną i autentyczną komunikację, zapewniającą zaufanie klientów.

Wydarzenie będzie szczególnie przydatne dla osób, które :
• Potrzebują wsparcia w stworzeniu i wdrożeniu strategii marketingowej
• Nie wiedzą jak sprawnie prowadzić profile w mediach społecznościowych
• Zabiegają o zbudowanie widoczności swojej marki
• Chcą zyskać zaangażowaną społeczność zadowolonych klientów
• Dążą do systemowych uporządkowanych działań przynoszących realne rezultaty w postaci wzrostu dochodów i zwiększenia liczby powracających zadowolonych klientów.
W trakcie wydarzenie pojawi się także możliwość uczestniczenia w sesjach networkingowych z udziałem prelegentów w osobnych pokojach.

A to już wiesz?  Czym jesteśmy dla Google’a?

Konferencja odbywa się w pełni online na platformie zoom. Dla czytelników portalu przygotowaliśmy SPECJALNY KOD RABATOWY, uprawniający do 20% – owej zniżki. Wystarczy przy zamówieniu biletu wpisać : RMO20.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie : https://telestudent.pl/lp/rozkoduj-marke-online.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy