Wiadomości branżowe

IT Academic Day

Metodyki zwinne, platforma Windows Azure oraz system Windows Phone – to tylko niektóre spośród tematów wykładowych, które prezentowane będą podczas IT Academic Day na Politechnice Gdańskiej. Impreza odbędzie się 14 listopada w godz. 8.00-17.00 w nowym budynku Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Zarejestruj się.Agenda spotkania znajduje się tutajUdział w konferencji to doskonały sposób na zdobycie wiedzy o ciekawym świecie produktów i technologii firmy Microsoft, współorganizatora konferencji.Poza interesującymi wykładami, w planie konferencji są także konkursy. Zasady poznacie podczas imprezy. Do wygrania są m.in.: konsola XBox 360, PluralSight Annual Subscription, Telerik Ultimate Collection, Myszy i klawiatury Microsoft'u i wiele innych

Metodyki zwinne, platforma Windows Azure oraz system Windows Phone ? to tylko niektóre spośród tematów wykładowych, które prezentowane będą podczas IT Academic Day na Politechnice Gdańskiej. Impreza odbędzie się 14 listopada w godz. 8.00-17.00 w nowym budynku Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Zarejestruj się.

Agenda spotkania znajduje się tutaj

Udział w konferencji to doskonały sposób na zdobycie wiedzy o ciekawym świecie produktów i technologii firmy Microsoft, współorganizatora konferencji.

Poza interesującymi wykładami, w planie konferencji są także konkursy. Zasady poznacie podczas imprezy. Do wygrania są m.in.: konsola XBox 360, PluralSight Annual Subscription, Telerik Ultimate Collection, Myszy i klawiatury Microsoft’u i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Organizatorzy przygotowali także strefę dla firm z branży IT. W trakcie przerw między prelekcjami będzie okazja, by zapoznać się z ich ofertą, a przede wszystkim, aby porozmawiać z osobami, które korzystają z najnowszych technologii firmy Microsoft na co dzień.

Konferencje IT Academic Day odbywają się na uczelniach technicznych w całej Polsce. Organizatorami są koła naukowe studentów, a pomaga im w tym firma Microsoft.

IT Academic Day na PG odbywa się od 9 lat. Imprezę przygotowuje Grupa .NET. z Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie: http://itadpg.azurewebsites.net

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Od wtorku zapraszamy na Wampiriadę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy