Inżynier

Vertiv rozpoczyna współpracę dystrybucyjną z Ingram Micro w Polsce

Vertiv rozpoczyna współpracę dystrybucyjną z Ingram Micro w Polsce
Vertiv rozpoczyna współpracę dystrybucyjną z Ingram Micro w Polsce Producent kontynuuje rozwój sieci dystrybutorów z wartością dodaną, zapewniając rozbudowaną infrastrukturę i silny program wsparcia dla

Vertiv rozpoczyna współpracę dystrybucyjną z Ingram Micro w Polsce

Producent kontynuuje rozwój sieci dystrybutorów z wartością dodaną, zapewniając rozbudowaną infrastrukturę i silny program wsparcia dla resellerów

Warszawa, [5 listopada 2020 r.] – Vertiv (NYSE: VRT), globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań gwarantujących ciągłość działania przedsiębiorstw, ogłosił nawiązanie partnerstwa dystrybucyjnego z Ingram Micro, jednym z największych dystrybutorów z wartością dodaną (VAD) w Europie Środkowo-Wschodniej i liderem sprzedaży infrastruktury dla centrów przetwarzania danych, produktów sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa w kanale dystrybucji IT.

Vertiv zapewni resellerom Ingram Micro dostęp do kompleksowych rozwiązań oraz usług dla serwerowni i centrów danych, skierowanych do takich branż, jak: handel detaliczny, służba zdrowia, przemysł, transport, bankowość, finanse, logistyka, edukacja i administracja.

Ingram Micro będzie współpracować z resellerami w celu zapewnienia zasobów związanych z rozwojem biznesu w zakresie usług marketingowych, szkoleń oraz pomocy technicznej przed i po sprzedaży.

Wśród linii produktów Vertiv, które Ingram Micro będzie oferować w Polsce, znalazły się: systemy zasilania gwarantowanego, klimtatyzacji precyzyjnej, moduły dystrybucji zasilania, szafy teleinformatyczne rack oraz rozwiązania do zdalnego dostępu, monitoringu i zarządzania elementami infrastruktury krytycznej, pod znanymi markami należącymi do Vertiv: Liebert®, Avocent® i Geist™.

– Zgodnie z naszą strategią rozwoju kanału dystrybucyjnego, współpraca z Ingram Micro zwiększy obecność Vertiv w Polsce i dotarcie z ofertą do szerszego grona resellerów działających w obszarze infrastruktury konwergentnej – mówi Urszula Fijałkowska, Senior Partner Account Manager odpowiedzialna za współpracę z dystrybutorami w Vertiv Poland. – Zespół Ingram Micro posiada odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie w oferowaniu rozwiązań dla centrów danych, dlatego jestem przekonana, że resellerzy zyskają zwiększone wsparcie w zakresie realizacji złożonych projektów z wykorzystaniem infrastruktury krytycznej – dodaje Fijałkowska.

– Z punktu widzenia współpracy między dystrybutorem a producentem, istotny jest fakt, że Vertiv oferuje kompleksowe rozwiązania jako pojedynczy dostawca. To znacznie przyśpiesza proces doboru elementów infrastruktury na potrzeby projektów naszych partnerów – komentuje Tomasz Zięba, Product Manager odpowiedzialny za współpracę z Vertiv w Ingram Micro. – Dodatkowo, oprócz rozwiązań wysokiej jakości, resellerzy mogą skorzystać z oferowanych przez Vertiv programów motywacyjnych, konfiguratorów i selektorów produktowych oraz szkoleń dostarczanych w ramach programu dla partnerów handlowych producenta. Zakres oferowanego wsparcia sprawia, że wraz z Vertiv tworzymy silny zespół, zorientowany na spełnianie indywidualnych potrzeb partnerów i ich klientów – dodaje.

A to już wiesz?  Biurowy wellbeing – jak czuć się dobrze w pracy?

Umowa weszła w życie w październiku br. i resellerzy mogą już składać w Ingram Micro zamówienia na rozwiązania Vertiv. Dodatkowe informacje na temat Programu dla Partnerów Vertiv można znaleźć na stronie Partners.Vertiv.com

# # #

O firmie Vertiv
Vertiv (NYSE: VRT) oferuje rozwiązania z zakresu infrastruktury IT, oprogramowania, analityki, a także szereg usług, które zapewniają nieprzerwane i optymalne działanie kluczowych systemów swoich klientów oraz ich rozwój, wraz ze wzrostem biznesu. Vertiv rozwiązuje najważniejsze wyzwania stojące przed administratorami centrów danych, sieci komunikacyjnych oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych, za pomocą oferowanych systemów z zakresu zasilania, chłodzenia, infrastruktury informatycznej oraz usług wspierających środowiska chmurowe i brzegowe. Siedziba firmy Vertiv znajduje się w Columbus (Ohio, USA). Firma zatrudnia globalnie około 20 tys. osób i prowadzi działalność w ponad 130 krajach. Dodatkowe informacje oraz nowości i materiały dotyczące Vertiv dostępne są stronie Vertiv.pl.

O firmie Ingram Micro
Ingram Micro Sp. z o.o. to jeden z najprężniejszych i najdynamiczniejszych dystrybutorów z wartością dodaną (VAD) osiągający największe wyniki w sprzedaży produktów sieciowych, Data Center, Security, UPS, Data Capture / Point of Sale Division. Dzięki kompleksowej ofercie, elastycznym warunkom współpracy i najnowocześniejszej na rynku platformie IngramMicro24 oferujemy naszym partnerom biznesowym wszystko czego potrzebują do osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu swojej działalności gospodarczej. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronach pl.ingrammicro.eu oraz ingrammicro24.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy