Wiadomości branżowe

Samsung wyposażył nowy Holiday Inn Express w Warszawie

Samsung, lider w dziedzinie nowych technologii, oferujący również kompleksowe rozwiązania dla biznesu, wyposażył w sprzęt elektroniczny nowo otwarty hotel Holiday Inn Express Warsaw Airport. Telewizory LCD z oferty dedykowanej dla branży HoReCa trafiły do każdego ze 124 pokoi, a monitor LFD usytuowany w recepcji hotelu będzie wyświetlał informacje o godzinach odlotów samolotów z pobliskiego Lotniska Chopina.W ramach współpracy z marką z grupy IHG - jednej z najszybciej rozwijających się spółek hotelowych na świecie, we wszystkich 124 pokojach hotelowych nowego Holiday Inn Express w Warszawie zostały zainstalowane telewizory Samsung LCD HG26EA475. Goście hotelowi będą mieli podgląd informacji o odlotach samolotów z pobliskiego Lotniska Chopina na warszawskim Okęciu dzięki monitorowi LFD ME40, który znajduje się w recepcji. Hotelowe lobby zostało również wyposażone w telewizory LCD (HG55EA790 i HG46EA790), na których goście będą mogli śledzić bieżące wiadomości ze świata.Nowo otwarty Holiday Inn Warszawa Airport znajduje się na terenie kompleksu Poleczki Business Park, największego parku biznesu w fazie rozwoju w Europie Środkowej,

Samsung, lider w dziedzinie nowych technologii, oferujący również kompleksowe rozwiązania dla biznesu, wyposażył w sprzęt elektroniczny nowo otwarty hotel Holiday Inn Express Warsaw Airport. Telewizory LCD z oferty dedykowanej dla branży HoReCa trafiły do każdego ze 124 pokoi, a monitor LFD usytuowany w recepcji hotelu będzie wyświetlał informacje o godzinach odlotów samolotów z pobliskiego Lotniska Chopina.

W ramach współpracy z marką z grupy IHG – jednej z najszybciej rozwijających się spółek hotelowych na świecie, we wszystkich 124 pokojach hotelowych nowego Holiday Inn Express w Warszawie zostały zainstalowane telewizory Samsung LCD HG26EA475. Goście hotelowi będą mieli podgląd informacji o odlotach samolotów z pobliskiego Lotniska Chopina na warszawskim Okęciu dzięki monitorowi LFD ME40, który znajduje się w recepcji. Hotelowe lobby zostało również wyposażone w telewizory LCD (HG55EA790 i HG46EA790), na których goście będą mogli śledzić bieżące wiadomości ze świata.

Nowo otwarty Holiday Inn Warszawa Airport znajduje się na terenie kompleksu Poleczki Business Park, największego parku biznesu w fazie rozwoju w Europie Środkowej, w odległości zaledwie 3 minut jazdy od warszawskiego Lotniska Chopina. W hotelu znajdują się 124 pokoje, wyposażone w jedno duże łóżko i sofą lub w dwa pojedyncze łóżka, z łazienką z prysznicem. W skład wyposażenia wchodzą też telewizory marki Samsung, klimatyzacja, telefon i sejf. W każdym pokoju dostępne jest także darmowe WiFi.

Firma Samsung jest producentem nowoczesnych urządzeń elektronicznych dla ciągle rosnącej grupy klientów biznesowych. W swojej ofercie posiada szeroką gamę urządzeń dla firm z sektora HoReCa. Wśród produktów dedykowanych do branży hotelarskiej znajdą się m.in. telewizory hotelowe LED, system telewizji interaktywnej CMS, wyświetlacze wielkoformatowe z systemem zarządzania treścią MagicInfo?, a także e-roll-up?y i ekrany do wyposażenia centrów konferencyjnych przyszłości. Firma Samsung Electronics Polska od 2011 roku jest członkiem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, a od wielu lat jednym z wiodących dostawców produktów i rozwiązań dla rynku HoReCa.

O Samsung Electronics Co, Ltd.:

A to już wiesz?  Eksperci odwołują koniec świata... danych

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach ? telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com.

O Holiday Inn Express:

Holiday Inn Express jest częścią sieci Holiday Inn, która przeszła największy relaunch w historii hotelarstwa. Dziś cała sieć hoteli należących do grupy liczy przeszło 4,5 tys. hoteli, które oferują ponad 666 tys. pokoi hotelowych na całym świecie. W hotelach należących do grupy w ciągu każdego roku gości 153 miliony osób. Holiday Inn Express to sieć złożona z ponad 2 tysięcy hoteli na całym świecie. Obecnie 451 z nich jest w trakcie budowy. Zostaną otwarte w ciągu najbliższych dwóch, trzech lat.

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy