Muzyka

SoundMAGIC E10BT – Kultowe słuchawki w wersji Bluetooth

SoundMAGIC E10BT – Kultowe słuchawki w wersji Bluetooth
Informacja prasowa 24 lutego 2017 SoundMAGIC E10BT – Kultowe słuchawki w wersji Bluetooth Marka SoundMAGIC na stałe zadomowiła się na światowych rynkach. Co jakiś czas

Informacja prasowa
24 lutego 2017

SoundMAGIC E10BT –
Kultowe słuchawki w wersji Bluetooth

Marka SoundMAGIC na stałe zadomowiła się na światowych rynkach.
Co jakiś czas producent raczy nas wyjątkowymi słuchawkami, którymi pokazuje, że nie trzeba wydawać dużych pieniędzy chcąc kupić produkt wysokiej jakości.
Tym razem są to słuchawki Bluetooth SoundMAGIC model E10 BT, które są odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na tego rodzaju rozwiązania.
SoundMAGIC E10 są z nami od dawna w wielu wersjach kolorystycznych i w różnych edycjach z pilotem i bez. SoundMAGIC E10 jest niemal żyjącą legendą – wielokrotnie nagradzaną i docenianą przez tysiące wielbicieli.
Rozwój modelu E10 we wszystkich edycjach wynika z bieżących sugestii klientów i powoduje, że są to prawdopodobnie jedne z najlepszych i najlepiej dopracowanych słuchawek w swojej cenie.

Model E10 to model podstawowy bez pilota i mikrofonu. Bieżąca edycja tego modelu jest edycją odświeżoną z bardziej wytrzymałym posrebrzanym skręcanym kablem typu plecionka. Nowa konstrukcja charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością, metalowa obudowa zmniejsza rezonans co pozwala zwiększyć precyzję reprodukowanego dźwięku oraz podkreślić dynamiczny i bardzo nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu.

W serii E10 spotkamy również model E10M (199zł). To wersja z trzyprzyciskowym pilotem i mikrofonem dedykowana do urządzeń mobilnych Apple. Z kolei model E10C (229zł) to wersja kompatybilna ze wszystkimi smartfonami obecnymi na rynku. Uniwersalny pilot umożliwia dostosowanie się do aktualnie używanego telefonu. E10C współpracują ze smartfonami z systemem Android, IOS, Windows oraz Blackberry.

Teraz przyszedł czas na wersję bezprzewodową SoundMAGIC E10 BT – czyli z modułem bluetooth. SoundMAGIC E10BT dzięki wyjątkowemu połączeniu wyrafinowanego brzmienia i najnowszych technologii wyróżnia się wśród wielu znacznie droższych modeli słuchawek.
SoundMAGIC oferuje jakość brzmienia na poziomie 2-3 krotnie droższych słuchawek tego typu. Brzmienie SoundMAGIC E10BT wyróżniają lekko ocieplone wokale i doskonale wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy potężnego dźwięku będą zadowoleni.

A to już wiesz?  Coraz więcej muzyki w nowej linii odtwarzaczy spod znaku AK

SoundMAGIC E10BT to wolne ręce i nieskrępowane ruchy, ale też znacznie większa wytrzymałość na uszkodzenia, ponieważ jak ogólnie wiadomo elementem najbardziej narażonym na uszkodzenia jest połączenie przy wtyku jack. Łącząc się z urządzeniami bezprzewodowo problem z jack znika.

Słuchawki SoundMAGIC E10BT można kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce. Sugerowana cena detaliczna wynosi 249zł brutto.

Dane techniczne
Bluetooth Specification Bluetooth V4.2
Frequency Range 2.402~2.480 GHz
Transmission Range 10m
Driver Dynamics, 13.5 mm, Neodymium
Impedance 46±10% Ω
Sensitivity 100±3 dB at 1KHz
Transmission Power Class 2
Working Current 20 mA
Continuous Playback music 10~12 h
Continuous Talk Time 8~10 h
Standby Time 200 h
Frequency Response 20 Hz~20 KHz
Audio Output CD sound quality,44.1,48 KHz 16bit stereo
Power Management Modes Standby, Ready, Pause, Sleep
Operation/Storage – 20°C to 60°C

O dystrybutorze
Firma MIP istnieje od 2002 roku. Jest autoryzowanym polskim dystrybutorem produktów marek iRiver, Astell&Kern, Cowon iAUDIO, Furutech-ADL, FiiO, SoundMAGIC, iBasso, Cresyn, Takstar, Questyle i wielu innych. Produkty oferowane przez MIP były w sklepach, takich jak MediaMarkt, Saturn, RTV EURO AGD, Komputronik, Carrefour, Media Expert i innych. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. Dzięki bezpośredniej współpracy z importerami i przedstawicielami czołowych marek, MP3Store gwarantuje nie tylko atrakcyjne ceny produktów, ale również pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio i wideo, słuchawek, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 50 tysięcy użytkowników.

O SoundMAGIC
SoundMAGIC to jeden z najmłodszych producentów w świecie słuchawek. Firma SoundMAGIC Technology Development Co Ltd. bo tak brzmi jej pełna nazwa, została założona we wrześniu 2005 roku. Firma stara się zaistnieć w świecie audio poprzez wprowadzanie wysokiej jakości produktów w bardzo korzystnych cenach. SoundMAGIC bardzo szybko został zauważony przez innych producentów. Aktualnie współpracuje z tak znanymi producentami jak m.in. Beyerdynamic i Samsung. W Polsce pierwsze egzemplarze SoundMAGIC pojawiły się w 2008 roku. Na zagranicznych forach zrobiło się głośno o nowych słuchawkach, oferujących jakość na poziomie produktów największych potentatów w branży audio, za znacznie niższą cenę. Wobec takiej informacji nie można było przejść obojętnie i powstał prywatny import słuchawek. Bardzo optymistyczne recenzje na polskich forach spowodowały, iż powstało zapotrzebowanie na produkty SoundMAGIC. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy je oficjalnie do naszego kraju.

A to już wiesz?  Coraz więcej muzyki w nowej linii odtwarzaczy spod znaku AK

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy