Wiadomości branżowe

Wszystko o Asusie Transformer Prime w jednym miejscu

2011 rok bez wątpienia należał do tabletów z Tegrą 2. Rok kolejny poświęcony będzie urządzeniom pracującym dzięki czterordzeniowej następczymi wspomnianej jednostki Nvidii, Tegry 3. Pierwszy tablet z tym procesorem jest już dostępny na polskim rynku, na razie dla nielicznych. Jest nim Asus Transformer Prime, który doczekał się specjalnego bloga produktowego, na którym sukcesywnie będą publikowane kolejne artykuły dotyczące tego urządzenia. Prime.tabletowo.pl zaprasza!Asus Transformer Prime to najbardziej pożądany tablet końcówki 2011 roku, o czym mogliśmy się przekonać po szybkości dokonywania zamówień modelu w przedsprzedaży, rozeszły się bowiem jak ciepłe bułeczki – powiedziała Katarzyna Pura, redaktor naczelna Tabletowo.pl. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych

2011 rok bez wątpienia należał do tabletów z Tegrą 2. Rok kolejny poświęcony będzie urządzeniom pracującym dzięki czterordzeniowej następczymi wspomnianej jednostki Nvidii, Tegry 3. Pierwszy tablet z tym procesorem jest już dostępny na polskim rynku, na razie dla nielicznych. Jest nim Asus Transformer Prime, który doczekał się specjalnego bloga produktowego, na którym sukcesywnie będą publikowane kolejne artykuły dotyczące tego urządzenia. Prime.tabletowo.pl zaprasza!

Asus Transformer Prime to najbardziej pożądany tablet końcówki 2011 roku, o czym mogliśmy się przekonać po szybkości dokonywania zamówień modelu w przedsprzedaży, rozeszły się bowiem jak ciepłe bułeczki – powiedziała Katarzyna Pura, redaktor naczelna Tabletowo.pl. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych tabletami z najnowszą, czterordzeniową jednostką Nvidii – Tegry 3 – stąd pomysł na stworzenie miejsca przeznaczonego na dokładny test pierwszego tabletu z Tegrą 3, Asusa Transformer Prime – dodała.

Obecnie na stronie prime.tabletowo.pl można znaleźć pierwsze materiały dotyczące hybrydy Asusa, modelu Transformer Pirme, który łączy w sobie dotykowy ekran z dopinaną klawiaturą, rozszerzającą możliwości urządzenia. Zainteresowani tabletem, jak i działaniem najnowszej Tegry 3, mają gwarancję otrzymania odpowiedzi na wszystkie pytania zarówno od redakcji, jak i społeczności, która już posiada to urządzenie w swoich rękach.

 

[Źródło: tabletowo.pl, 365pr.pl]

Tabletowo.pl wspierane jest przez 365 PR – skuteczny PR trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku.

Tabletowo.pl  to prężnie rozwijający się serwis o tabletach internetowych, dostarczający czytelnikom codzienną porcję najświeższych newsów. Na łamach Tabletowo.pl można znaleźć także felietony, recenzje tabletów, opinie na ich temat i wiele więcej ciekawych materiałów.

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Mimo wojny ukraińska branża IT działa niemal niezachwianie. Ponad połowa firm liczy w tym roku na wzrost przychodów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy