Wiadomości branżowe

Allegro rozdaje nagrody

"Im więcej tym lepiej" – pod taką nazwą trwał przez ostatnie 3 miesiące konkurs Programu Partnerskiego Allegro. Liczba uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. -Nie przypuszczaliśmy, że aż tylu użytkowników będzie zainteresowanych udziałem w naszej zabawie dzięki której oprócz emocji związanych z osiąganym wynikiem, można również nieźle zarobić- mówi Bartek Szambelan, rzecznik portalu.W konkursie udział mogli wziąć członkowie Programu Partnerskiego, którzy otrzymywali wynagrodzenie za Poleconych Kupujących. Całość została podzielona na trzy – miesięczne etapy w III kategoriach:Kategoria I: najwięcej Poleconych Kupujących; Poleceni Kupujący to aktywni Użytkownicy, którzy zarejestrowali się oraz uzyskali pełną aktywację podczas trwania etapu, a ich konto nie zostało zablokowane w momencie podsumowania etapu. Użytkownicy zarejestrowani podczas trwania etapu, którzy aktywację uzyskali w następnym etapie, zaliczani są jako Poleceni do następnego etapu. Kategoria II: największa suma zakupów Poleconych Kupujących; zakup to wygranie licytacji lub

„Im więcej tym lepiej” ? pod taką nazwą trwał przez ostatnie 3 miesiące konkurs Programu Partnerskiego Allegro. Liczba uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. -Nie przypuszczaliśmy, że aż tylu użytkowników będzie zainteresowanych udziałem w naszej zabawie dzięki której oprócz emocji związanych z osiąganym wynikiem, można również nieźle zarobić- mówi Bartek Szambelan, rzecznik portalu.

W konkursie udział mogli wziąć członkowie Programu Partnerskiego, którzy otrzymywali wynagrodzenie za Poleconych Kupujących. Całość została podzielona na trzy ? miesięczne etapy w III kategoriach:
Kategoria I: najwięcej Poleconych Kupujących; Poleceni Kupujący to aktywni Użytkownicy, którzy zarejestrowali się oraz uzyskali pełną aktywację podczas trwania etapu, a ich konto nie zostało zablokowane w momencie podsumowania etapu. Użytkownicy zarejestrowani podczas trwania etapu, którzy aktywację uzyskali w następnym etapie, zaliczani są jako Poleceni do następnego etapu.
Kategoria II: największa suma zakupów Poleconych Kupujących; zakup to wygranie licytacji lub złożenie oferty Kup Teraz w aukcji, zakończonej w trakcie trwania etapu, przez Poleconych zarejestrowanych podczas trwania etapu. Oferty złożone w aukcji, która kończy się w trakcie trwania następnego etapu, zaliczane są do następnego etapu (np. oferta Kup Teraz w aukcji wieloprzedmiotowej).
Kategoria III: najwięcej uczestników Programu Partnerskiego; do tej grupy zaliczani są wszyscy Poleceni, którzy w czasie trwania konkursu zarejestrowali się w Allegro, a w trakcie danego etapu zarejestrowali się w Programie Partnerskim.

W kategorii I najlepszym okazał się użytkownik, który polecił 753 użytkowników. W kategoria II niekwestionowanym liderem jest użytkownik, którego poleceni kupujący złożyli 723 ofert kupna za 219 073,91 zł. W III kategorii : Poleceni w Programie Partnerskim wygrał użytkownik polecający trzy osobyW dodatkowej, IV kategorii w której oceniany był przyrost Poleconych zwyciężył użytkownik, który mógł się pochwalić 14,36 % wzrostem.
Super nagrody trafiły już do zwycięzców. Jak się okazuje było o co walczyć.Pierwsze miejsca nagrodzono monitorami LCD Samsunga. Drugie to odtwarzacze Apple iPod mini. Osoby zajmujące trzecie miejsce mogą cieszyć się z zestawu głośników Creative I-Trigue. Zwycięzcy poszczególnych etapów otrzymali aparat cyfrowy Kodak DX 6340

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom - Caritas AG i Allegro

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy