Inżynier

ASUS Republic of Gamers prezentuje Polską rundę wyzwania

ASUS Republic of Gamers prezentuje Polską rundę wyzwania
Warszawa, 19 września 2017 Join the Republic 2017 ROG Join the Republic Community Challenge po raz pierwszy zawita do Polski podczas Poznań Game Arena. Przyjedzie

Warszawa, 19 września 2017

Join the Republic 2017

ROG Join the Republic Community Challenge po raz pierwszy zawita do Polski podczas Poznań Game Arena. Przyjedzie tam również mistrz JTR z 2016 roku – Piotr „izak” Skowyrski.

Zespół Republic of Gamers (ROG) firmy ASUS ogłasza piątą rundę Join the Republic Community Challenge 2017. Po raz pierwszy w historii JTR:CC odwiedzi Polskę podczas Poznań Game Arena a Piotr „izak” Skowyrski – zwycięzca JTR:CC z 2016 roku również w tym roku obejmie funkcję kapitana polskiego zespołu.

Nabór online do zespołu
Gracze, którzy chcą zdobyć miejsce w Polskiej drużynie walczącej o zwycięstwo JTR:CC 2017 w grze Counter Strike: Global Offensive, mogą zgłosić się do naboru online do zespołu, który rozpoczyna się już 22 września na kanałach społecznościowych Piotra „izaka” Skowyrskiego – najpopularniejszego gracza, streamera i ambasadora rozgrywek e-sportowych w Polsce, który swoją charyzmą i zaangażowaniem zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Europie.

Poznań Game Arena – eliminacje na żywo
Natomiast gracze z całej Polski którzy mają możliwość odwiedzenia Poznań Game Arena i wzięcia udziału w największej imprezie gamingowej roku oraz są wystarczająco odważni mogą powalczyć o miejsce w drużynie podczas imprezy. Stoisko ASUS na którym będą odbywały się eliminacje do drużyny izaka będzie wypełnione najnowszym sprzętem ROG, z pełnowymiarowym systemem do rozgrywki 5 na 5 graczy. Eliminacjami offline podczas Poznań Game Arena będzie również dowodził izak, który podczas tragów ogłosi finalny skład drużyny Polskiego teamu, który następnie będzie doskonalił swoje umiejętności podczas bootcampu, aby po raz kolejny zwyciężyć w finałach JTR:CC w Szwecji, w styczniu 2018.

Join the Republic 2017 Community Challenge
Join the Republic Community Challenge (JTR:CC) to doroczny turniej w gry Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) oraz League of Legends (LoL), w którym gracze z całego świata mają możliwość wejścia do zespołu, który zagra w światowych finałach tego eventu.
Zespół jest tworzony przez kapitana, który wybiera do swojej drużyny pozostałych czterech graczy. Żeby dostać się do zespołu gracze muszą wykazać się zarówno znakomitymi umiejętnościami w grze , jak i umiejętnościami współdziałania w drużynie. Kapitanowie wybierają graczy, którzy pod ich przywództwem będą zdolni do osiągnięcia światowych finałów. Kiedy wszyscy członkowie zespołu zostaną ustaleni, drużyna weźmie udział w bootcampie, w celu umocnienia ducha zespołowego i zapewnienia właściwej chemii i wzajemnego zrozumienia podczas rozgrywki.
Po ostatecznym wyłonieniu wszystkich 16 drużyn, pojadą one na światowe finały, bezlitośnie trudną imprezę e-sportową, na której wybrani gracze będą mieli również okazję przez weekend doświadczyć stylu życia swoich idoli. Cała impreza będzie transmitowana ze Studia Monster Energy Dreamhack ze Sztokholmu w Szwecji.
Przebieg całego eventu można śledzić na kanałach ROG w mediach społecznościowych, od jego początku w ChinaJoy, aż do zakończenia w światowych finałach w styczniu 2018 roku w Monster Energy Dreamhack Studios w Sztokholmie, w Szwecji.

A to już wiesz?  E(x)plory 2018 wzywa młodych naukowców!

Join the Republic — na całym świecie!
Oto niektóre światowe imprezy, które odwiedzi ROG 2017 JTR:CC:
DreamHack Masters Malmö – Szwecja
PAX West – USA
WirForce – Tajwan
Igromir 2017 – Rosja
Barcelona Games World – Hiszpania
Poznań Game Arena – Polska
ROG Arena w sklepie Microsoft Store / NA – USA
PAX Australia – Australia
Paris Games Week – Francja
G-Star – Korea Południowa

DODATKOWE INFORMACJE
Witryna Join the Republic Community Challenge: www.jointherepublic.global
Piotr „izak” Skowyrski Facebook: https://www.facebook.com/izaktv
Piotr „izak” Skowyrski Twitch: https://go.twitch.tv/izakooo
Piotr ”izak” Skowyrski Youtube: https://www.youtube.com/user/issacc87
ROG Facebook: https://www.facebook.com/RepublikaGraczy/
ASUS Facebook:https://www.facebook.com/ASUS.Polska/
ASUS Twitter: https://twitter.com/ASUS_PL
Zespół izaka na Barcelona Bootcamp 2016: https://www.youtube.com/watch?v=JtgVTxpfaDE
Filmy innych zespołów są dostępne na kanale YouTube ROG Join the Republic http://bit.ly/2vyJzTF

###
O marce ROG
Republic of Gamers (ROG) to submarka firmy ASUS, która z poświęceniem tworzy najlepsze na świecie sprzęty i oprogramowanie gamingowe. Założony w 2006 roku zespół ROG oferuje pełną gamę nowatorskich produktów, cenionych za świetną wydajność i jakość, w tym: płyty główne, karty graficzne, laptopy, komputery stacjonarne, monitory, sprzęt audio, routery, a także inne urządzenia peryferyjne. ROG uczestniczy i sponsoruje największe międzynarodowe wydarzenia gamingowe. Sprzęt ROG był wykorzystywany do ustanowienia setek rekordów w podkręcaniu i stale jest ulubioną marką graczy i entuzjastów na całym świecie. Więcej o ulubionym wyborze mistrzów dowiesz się na stronie: http://rog.asus.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy