Wiadomości branżowe

„BGŻ żywi Żaka”, czyli studencie korzystaj ze smakowitych zniżek!

Rok szkolny i akademicki trwa w najlepsze, uczniowie siedzą nad książkami, studenci powrócili na uczelnie. Ale nie samą nauką żyje człowiek – musi się też odżywiać. A jak wiadomo student ma wiele zajęć i nie ma czasu na gotowanie.  Zupka z proszku, krakersy czy paluszki nie wystarczą na długo. Dostrzegając również te bardziej przyziemne potrzeby studentów, Bank BGŻ przygotował specjalną promocję, w której do końca roku osoby pomiędzy 13. a 26. rokiem życia mogą skorzystać ze specjalnego pakietu rabatowego na ofertę  żywnościową, dołączonego do Konta Nr 1 Banku BGŻ.Wystarczy do końca 2014 roku otworzyć taki rachunek z kartą płatniczą. Należy też dokonać poprawnej weryfikacji na stronie www.bgz.pl/żywiżaka, podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie przesłany specjalny kod aktywacyjny oraz link do ściągnięcia aplikacji mobilnej. Po spełnieniu ww. warunków i złożeniu stosownego oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział w promocji i akceptacji jej warunków, student uzyska szereg zniżek do sieci barów i restauracji w całej Polsce. Lista firm biorących udział w akcji zmienia się, ale

Rok szkolny i akademicki trwa w najlepsze, uczniowie siedzą nad książkami, studenci powrócili na uczelnie. Ale nie samą nauką żyje człowiek ? musi się też odżywiać. A jak wiadomo student ma wiele zajęć i nie ma czasu na gotowanie.  Zupka z proszku, krakersy czy paluszki nie wystarczą na długo. Dostrzegając również te bardziej przyziemne potrzeby studentów, Bank BGŻ przygotował specjalną promocję, w której do końca roku osoby pomiędzy 13. a 26. rokiem życia mogą skorzystać ze specjalnego pakietu rabatowego na ofertę  żywnościową, dołączonego do Konta Nr 1 Banku BGŻ.

Wystarczy do końca 2014 roku otworzyć taki rachunek z kartą płatniczą. Należy też dokonać poprawnej weryfikacji na stronie www.bgz.pl/żywiżaka, podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie przesłany specjalny kod aktywacyjny oraz link do ściągnięcia aplikacji mobilnej. Po spełnieniu ww. warunków i złożeniu stosownego oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział w promocji i akceptacji jej warunków, student uzyska szereg zniżek do sieci barów i restauracji w całej Polsce. Lista firm biorących udział w akcji zmienia się, ale wśród sieci restauracji znajdują się takie marki jak Burger King, Telepizza, Costa, Coffee Heaven, Berlin Donner Kebab, Foodpanda.pl, North Fish.
 
Atrakcyjne zniżki na posiłki to niewątpliwie duże udogodnienie, ale młodzież w tej promocji zyskuje przede wszystkim podstawowy produkt finansowy – tanie i wygodne Konto Nr 1. Jest to rozwiązanie konieczne, bez którego student nie otrzyma stypendium czy wynagrodzenia za pracę. Konto Nr 1 w Banku BGŻ daje też swobodny dostęp do gotówki. Posiadacze konta otrzymują do niego nowoczesną kartę płatniczą MasterCard z usługą PayPass z funkcją ?Płać kartą i wypłacaj? oraz dostęp do bankowości mobilnej. Za darmo mogą wypłacać za jej pośrednictwem gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce. Bank nie pobiera też opłat za obsługę karty ani za realizację krajowych przelewów internetowych w złotych.

A to już wiesz?  Rząd chce się rozprawić z fałszywymi SMS-ami i połączeniami służącymi wyłudzeniom. Operatorów czekają nowe obowiązki

Po szczegóły zapraszamy do oddziałów Banku BGŻ oraz na infolinię bankową, pod numerem: 801 123 456.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Bank BGŻ.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy