Wiadomości branżowe

Iluminacja Alei Jerozolimskich

Niebieskie światło Ericssona rozświetliło centrum Warszawy 4 kwietnia 2002 roku. Firma Ericsson inaugurowała tego dnia swój nowy neon, który wraz z istniejącym neonem Firmy zamknie oś Alei Jerozolimskich.4 kwietnia 2002 roku firma Ericsson przeniosła swoją siedzibę do nowego biurowca „Brama Zachodnia” w Alejach Jerozolimskich 92 w Warszawie. Z tej okazji na dachu nowego biura Firmy uruchomiono nowoczesny neon o długości osiemnastu i wysokości czterech metrów. Jego wielkość porównywalna jest z wielkością wagonu kolejowego czy czterech tirów. Neon jest skierowany w kierunku Ronda Zawiszy i doskonale widoczny z Centrum Warszawy. „Poprzez zaznaczenie wizualnej obecności w centrum Warszawy chcemy podkreślić naszą wiarę i zaangażowanie w rozwój biznesu w Polsce” - powiedział Michael Rasmussen, Prezes Ericsson Sp. z o.o.Przy konstrukcji neonu Ericssona zastosowano najnowszą technologię związaną z barwą światła. Projekt wykorzystał niestosowane do tej pory rozwiązanie rozmieszczenia neonu na siatce stalowej. Litery neonu zostały w całości wykonane z aluminium powlekanego lakierem polimerowym, całkowicie odpornym na działanie

Niebieskie światło Ericssona rozświetliło centrum Warszawy 4 kwietnia 2002 roku. Firma Ericsson inaugurowała tego dnia swój nowy neon, który wraz z istniejącym neonem Firmy zamknie oś Alei Jerozolimskich.

4 kwietnia 2002 roku firma Ericsson przeniosła swoją siedzibę do nowego biurowca „Brama Zachodnia” w Alejach Jerozolimskich 92 w Warszawie.

Z tej okazji na dachu nowego biura Firmy uruchomiono nowoczesny neon o długości osiemnastu i wysokości czterech metrów. Jego wielkość porównywalna jest z wielkością wagonu kolejowego czy czterech tirów. Neon jest skierowany w kierunku Ronda Zawiszy i doskonale widoczny z Centrum Warszawy.

„Poprzez zaznaczenie wizualnej obecności w centrum Warszawy chcemy podkreślić naszą wiarę i zaangażowanie w rozwój biznesu w Polsce” – powiedział Michael Rasmussen, Prezes Ericsson Sp. z o.o.

Przy konstrukcji neonu Ericssona zastosowano najnowszą technologię związaną z barwą światła. Projekt wykorzystał niestosowane do tej pory rozwiązanie rozmieszczenia neonu na siatce stalowej. Litery neonu zostały w całości wykonane z aluminium powlekanego lakierem polimerowym, całkowicie odpornym na działanie warunków atmosferycznych. Źródło światła to wysokonapięciowe rury neonowe dopasowane do indywidualnego kroju liter.

Światło nowego neonu spotyka się ze światłem innego neonu Ericssona – umieszczonego na ulicy Smolnej, przy Moście Poniatowskiego, również skierowanego w kierunku Centrum. W ten sposób światła dwóch gigantów będą widoczne w centralnej części Warszawy.

Ericsson kształtuje przyszłość mobilnej i szerokopasmowej komunikacji internetowej będąc liderem w dziedzinie technologii. Jako dostawca nowatorskich rozwiązań technologicznych w 140 krajach, pomaga w tworzeniu najpotężniejszych na świecie firm komunikacyjnych.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Cyfrowe euro możliwe w ciągu dwóch–trzech lat. Prace nad cyfrowymi odpowiednikami swoich walut prowadzi już 130 państw

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy