Wiadomości branżowe

?Inżynier Przyszłości ? Poczuj Chemię do kolorów? ? konkurs firmy PPG Deco Polska

PPG Deco Polska od wielu lat angażuje się w projekty, które mają na celu wspieranie studentów uczelni technicznych, promowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także wymianę wiedzy i doświadczeń między specjalistami a słuchaczami oraz absolwentami polskich szkół i technicznych uczelni wyższych. Tym razem firma przygotowała dla studentów specjalną propozycję.Właśnie rusza rejestracja do konkursu „Inżynier Przyszłości – Poczuj Chemię do kolorów”, którego organizatorem jest firma PPG Deco Polska. Producent farb i lakierów zaprasza studentów do zgłaszania wizjonerskich pomysłów na produkty i technologie przyszłości. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in.: płatny staż oraz sprzęt elektroniczny, a także bony podarunkowe.Uczestnikami konkursu „Inżynier Przyszłości – Poczuj Chemię do kolorów” mogą być słuchacze studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów jednolitych, uczelni publicznych i niepublicznych, a w szczególności ci, którzy kontynuują naukę na wydziałach chemii i inżynierii produkcji.Aby wziąć udział w

PPG Deco Polska od wielu lat angażuje się w projekty, które mają na celu wspieranie studentów uczelni technicznych, promowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także wymianę wiedzy i doświadczeń między specjalistami a słuchaczami oraz absolwentami polskich szkół i technicznych uczelni wyższych. Tym razem firma przygotowała dla studentów specjalną propozycję.

Właśnie rusza rejestracja do konkursu ?Inżynier Przyszłości ? Poczuj Chemię do kolorów?, którego organizatorem jest firma PPG Deco Polska. Producent farb i lakierów zaprasza studentów do zgłaszania wizjonerskich pomysłów na produkty i technologie przyszłości. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in.: płatny staż oraz sprzęt elektroniczny, a także bony podarunkowe.

Uczestnikami konkursu ?Inżynier Przyszłości ? Poczuj Chemię do kolorów? mogą być słuchacze studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów jednolitych, uczelni publicznych i niepublicznych, a w szczególności ci, którzy kontynuują naukę na wydziałach chemii i inżynierii produkcji.

Aby wziąć udział w konkursie należy opracować projekt innowacyjnej farby przyszłości dla PPG Deco Polska (forma pracy dowolna). Koncept powinien zawierać opis innowacyjnego produktu i dotyczyć jednego z trzech wymienionych obszarów lub kilku jednocześnie: technologia produkcji, sposoby aplikacji, zastosowania i cechy farb. Następnie należy zarejestrować się do 27 kwietnia i przesłać projekt na adres [email protected]. Spośród nadesłanych prac wybranych zostanie 10 projektów, które zakwalifikują się do drugiego etapu. Autorzy tych projektów otrzymają do rozwiązania praktyczne case study z dziedziny wybranej przez uczestnika podczas zgłoszenia do konkursu. Studium przypadku powiązane będzie z dziedziną wiedzy oraz obszarem biznesu, w którym uczestnik chce odbyć staż zawodowy.

Uczestnicy muszą przekonać do swojego pomysłu jury złożone z menedżerów PPG Deco Polska. Zwycięzca konkursu otrzyma ofertę 6-12 miesięcznego płatnego stażu zawodowego w dziale badawczo-rozwojowym (R&D) lub dziale produkcji PPG Deco Polska oraz nagrody rzeczowe. Z kolei studenci, którzy zajmą dwa kolejne miejsca, będą mogli odbyć w firmie bezpłatną praktykę. Dla nich również przygotowane zostały nagrody rzeczowe. Dodatkowo autorzy sześciu wyróżnionych prac otrzymają bony zakupowe o łącznej wartości 300 zł.

A to już wiesz?  Placówki bankowe znowu w modzie?

Konkurs potrwa do 25 maja 2015 roku, a rozstrzygnięcie i ogłoszenie zwycięzców będzie miało miejsce 12 czerwca 2015 roku.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://poland.ppg.com/kariera_konkurs oraz https://www.facebook.com/inzynier.przyszlosci.ppg. Informacje o możliwościach kariery znajdują się pod adresem http://corporate.ppg.com/Careers.aspx.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dekoral.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy