Wiadomości branżowe

Jak pisać o funduszach strukturalnych?

Ministerstwo Gospodarki i Pracy oraz Fundacja Edukacji Ekonomicznej zapraszają dziennikarzy na seminarium „Jak pisać o funduszach strukturalnych?" (Warszawa, 28.06.2005). Celem seminarium jest przekazanie informacji oraz nawiązanie dyskusji związanej ze sposobem pisania o funduszach strukturalnych. Jest ono skierowane do dziennikarzy mediów lokalnych, regionalnych i krajowych (publiczne i prywatne media, prasa – dzienniki, tygodniki i dwutygodniki, miesięczniki i dwumiesięczniki, kwartalniki, radio i telewizja, agencje prasowe i informacyjne, przedstawiciele wydawnictw, redaktorzy portali). Seminarium zostanie poprowadzone przez dziennikarzy reprezentujących tygodnik „Polityka” oraz dwutygodnik „Gazeta Samorządu i Administracji”.  Seminarium odbędzie się 28 czerwca 2005 roku w Cetrum  Prasowym PAP w Warszawie.  Aby wziąć udział w seminarium należy wypełnić i przesłać załączony formularz zgłoszeniowy na adres e-mail [email protected] , bądź faksem pod nr tel. (22) 828 06 71. Formularz jest także dostępny na stronie

Ministerstwo Gospodarki i Pracy oraz Fundacja Edukacji Ekonomicznej zapraszają dziennikarzy na seminarium ?Jak pisać o funduszach strukturalnych?” (Warszawa, 28.06.2005).

 

Celem seminarium jest przekazanie informacji oraz nawiązanie dyskusji związanej ze sposobem pisania o funduszach strukturalnych. Jest ono skierowane do dziennikarzy mediów lokalnych, regionalnych i krajowych (publiczne i prywatne media, prasa ? dzienniki, tygodniki i dwutygodniki, miesięczniki i dwumiesięczniki, kwartalniki, radio i telewizja, agencje prasowe i informacyjne, przedstawiciele wydawnictw, redaktorzy portali). Seminarium zostanie poprowadzone przez dziennikarzy reprezentujących tygodnik ?Polityka? oraz dwutygodnik ?Gazeta Samorządu i Administracji?.

 

Seminarium odbędzie się 28 czerwca 2005 roku w Cetrum  Prasowym PAP w Warszawie.

 

Aby wziąć udział w seminarium należy wypełnić i przesłać załączony formularz zgłoszeniowy na adres e-mail [email protected] , bądź faksem pod nr tel. (22) 828 06 71. Formularz jest także dostępny na stronie www.europa.edu.pl

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom materiały dydaktyczne, przerwy kawowe oraz lunch.

Źródło Fundacja – Polski Portal Edukacyjny Interkl@sa. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Grupa PZU nagrodzona za program rozwoju menedżerów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy