Wiadomości branżowe

mBank bliski ideału

mBank - detaliczne ramię BRE Banku SA, zajął II miejsce w rankingu banków opublikowanym przez miesięcznik Profit. Zdaniem specjalistów Idealny bank powinien kusić uniwersalnością oferty. Dostęp do pieniędzy musi być szybki, zarządzanie nimi łatwe, możliwości inwestycyjne duże. Ocenie podlegały koszty oferowanych usług, dostępność, atrakcyjność oferty oszczędnościowej, kredytowej oraz inwestycyjnej. Zdaniem dziennikarzy Profitu mBank w nowatorski sposób łączu produkty kredytowe z depozytowymi. Wysokie miejsce w rankingach mBank zajął w kategorii szybkie kredyty: takie, o które występujemy tylko raz, a korzystamy wielokrotnie i w dowolnym momencie. mBank został wyróżniony za niskie oprocentowanie kredytu odnawialnego i najniższe na rynku oprocentowanie kart kredytowych.Od wprowadzenia w roku 2002 podatku od dochodów kapitałowych zgromadzone w bankach oszczędności maleją niemal z miesiąca na miesiąc. Dzięki szerokiej ofercie produktów inwestycyjnych mBanku dostępnych w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych oraz modelowi  bezprowizyjnego zakupu i umarzania jednostek 24 funduszy należących do różnych TFI, mBank zebrał pochwały za

mBank – detaliczne ramię BRE Banku SA, zajął II miejsce w rankingu banków opublikowanym przez miesięcznik Profit.

Zdaniem specjalistów Idealny bank powinien kusić uniwersalnością oferty. Dostęp do pieniędzy musi być szybki, zarządzanie nimi łatwe, możliwości inwestycyjne duże. Ocenie podlegały koszty oferowanych usług, dostępność, atrakcyjność oferty oszczędnościowej, kredytowej oraz inwestycyjnej.

Zdaniem dziennikarzy Profitu mBank w nowatorski sposób łączu produkty kredytowe z depozytowymi. Wysokie miejsce w rankingach mBank zajął w kategorii szybkie kredyty: takie, o które występujemy tylko raz, a korzystamy wielokrotnie i w dowolnym momencie. mBank został wyróżniony za niskie oprocentowanie kredytu odnawialnego i najniższe na rynku oprocentowanie kart kredytowych.

Od wprowadzenia w roku 2002 podatku od dochodów kapitałowych zgromadzone w bankach oszczędności maleją niemal z miesiąca na miesiąc. Dzięki szerokiej ofercie produktów inwestycyjnych mBanku dostępnych w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych oraz modelowi  bezprowizyjnego zakupu i umarzania jednostek 24 funduszy należących do różnych TFI, mBank zebrał pochwały za atrakcyjną ofertę związaną z lokowaniem pieniędzy.

Wysokie noty mBank otrzymał także za niskie koszty ponoszone przez Klientów. Jest to niezwykle istotne, gdyż Klienci banków na pierwszych miejscach stawiają właśnie niskie opłaty i prowizje (za prowadzenie rachunku, wydanie karty płatniczej, przelewy).

Oferta mBanku (oraz MultiBanku – drugiego detalicznego ramienia BRE Banku SA) została określona jako prawie kompletna i pod wieloma względami lepsza niż to, co proponują inne banki komercyjne.

http://profit.redakcja.pl

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  PREMIERA POLSKIEJ WERSJI GRY ?MASS EFFECT?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy