Wydarzenia

Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University

Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University
Informacja Prasowa, Warszawa, listopad 2016 r. PRZYGOTUJ SIĘ NA SUKCES Z SEPHORA UNIVERSITY W minionym tygodniu ruszyły kolejne warsztaty z cyklu „Przygotuj się do rekrutacji

Informacja Prasowa,
Warszawa, listopad 2016 r.

PRZYGOTUJ SIĘ NA SUKCES Z SEPHORA UNIVERSITY

W minionym tygodniu ruszyły kolejne warsztaty z cyklu „Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University”! Podczas inspirujących spotkań na polskich uczelniach eksperci Sephora pomagają studentom, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwsze, bezpłatne warsztaty odbyły się 15-16 listopada na Uniwersytecie Rzeszowskim, a kolejne ruszają już dziś i jutro – 22-23 listopada w Collegium Civitas w Warszawie.
Sephora nieustannie dzieli się wiedzą ekspercką oraz doświadczeniem, chcąc zainspirować wszystkich do rozwijania pasji, samodoskonalenia oraz podejmowania
w życiu nowych wyzwań. W ramach projektu Sephora University na całym świecie szkoli
i rozwija talent swoich pracowników – ambasadorów marki. W tym roku rozszerzyła swoją misję także na zewnątrz tworząc cykl warsztatów „Przygotuj się do rekrutacji”, skierowanych do młodych ludzi wkraczających na rynek pracy.

– W poprzednim semestrze odwiedziliśmy 3 uczelnie wyższe: Akademię L. Koźmińskiego w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach. W warsztatach do tej pory wzięło udział prawie 300 studentów, a wszystkie spotkania obsadzone były ze 100% frekwencją – mówi Magdalena Rusiecka, Dyrektor HR Sephora Polska.

Na uczestników warsztatów „Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University” czekają
3 wyjątkowe etapy:
Etap 1 – WARSZTATY MAKIJAŻOWE – Bezpłatne, grupowe lekcje prowadzone przez najlepszych makijażystów Sephora. Podczas zajęć instruktażowych uczestnicy krok po kroku odkrywają tajniki profesjonalnego makijażu biznesowego, dzięki którym z łatwością wykonają makijaż na rozmowę rekrutacyjną.

Etap 2 – ZDJĘCIE DO CV – Efekt pracy podczas lekcji makijażowej można będzie uwiecznić robiąc bezpłatne zdjęcie do CV, wykonane przez profesjonalnego fotografa.

ETAP 3: KONSULTACJA Z REKRUTERAMI SEPHORA – Eksperci działu HR Sephora Polska pomogą przygotować profesjonalne CV, które ułatwi zwrócić uwagę i zainteresowanie potencjalnego pracodawcy. Wszyscy chętni poznają także możliwości i wyzwania, jakie oferuje Sephora studentom w ramach Sephora Trainee Program.

A to już wiesz?  1400 etatów do zdobycia w 7 godzin!

Najbliższe warsztaty:
22-23 listopada – Collegium Civitas Warszawa
Na udział studentów w warsztatach, prowadzone były obowiązkowe zapisy ustalane indywidualnie przez uczelnię.

Szukaj nas także w innych miastach, więcej informacji znajdziesz na www.sephorauniversity.pl
__________________________________________________________________________________
Sephora to lider sprzedaży kosmetyków selektywnych wśród sieci perfumeryjnych (Nielsen, 2013) oraz najbardziej innowacyjne i inspirujące perfumerie w Polsce. Firma, będąca obecnie największą siecią perfumerii na świecie, z ponad 2000 punktami sprzedaży w ponad 30 krajach, powstała w 1969 roku we Francji. Od 1999 roku jest obecna na polskim rynku, na którym posiada 93 perfumerie w największych miastach. Sephora, rozpoznawalna wszędzie po eleganckim wnętrzu swoich sklepów oraz charakterystycznych czarno-białych paskach, oferuje niezwykle szeroką gamę kosmetyków – perfum, produktów do makijażu oraz pielęgnacji, w sumie kilkanaście tysięcy różnych produktów.
Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych. W sektorze perfum i kosmetyków do grupy należą takie marki jak Parfums Christian Dior, Guerlain czy Parfums Givenchy, w segmencie mody i wyrobów skórzanych m.in. Louis Vuitton, Kenzo, Givenchy, Fendi i Marc Jacobs. Wśród win i alkoholi do grupy należą np. Moët & Chandon czy Hennessy, zaś w kategorii zegarków i biżuterii – TAG Heuer, Zenith, Hublot oraz De Beers Diamond Jewellers Limited. Dzięki przynależności do grupy LVMH, Sephora współtworzy i dekoduje nowe trendy w świecie urody i mody. Z Sephora każdy nowy sezon jest jeszcze bardziej ekscytujący!

Więcej informacji na temat firmy i sklep internetowy www.sephora.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy