Wiadomości branżowe

Sage wprowadza w Belgii międzynarodowy system Sage ERP X3

Sage, globalny lider zakresie rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwami, wprowadza swoje międzynarodowe rozwiązanie dla średnich oraz większych przedsiębiorstw – Sage ERP X3 –w Belgii.   System doceniło już 165.000 użytkowników, reprezentujących ponad 3.300 klientów z 55 państw. Teraz

Sage, globalny lider zakresie rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwami,
wprowadza swoje międzynarodowe rozwiązanie dla średnich oraz większych przedsiębiorstw
– Sage ERP X3 –
w Belgii.

 

System doceniło już 165.000 użytkowników, reprezentujących ponad 3.300 klientów z 55 państw.
Teraz Grupa Sage opracowała lokalizację tego rozwiązania dla rynku belgijskiego.

 

Bruksela, 22 grudnia 2011 – Grupa Sage, z myślą o wsparciu wzrostu belgijskich średnich i dużych przedsiębiorstw, rozpoczyna w Belgii sprzedaż swojego globalnego rozwiązania ERP.
Od teraz, średnie i duże przedsiębiorstwa, w tym belgijskie jednostki zależne międzynarodowych korporacji, będą mogły korzystać z rozbudowanych funkcjonalności Sage ERP X3, w celu sprostania wymaganiom swojej transgranicznej działalności. Ponadto, dzięki Sage ERP X3 belgijskie firmy będą mogły skutecznie odpowiedzieć na złożone potrzeby w zakresie analityki, raportowania i rachunkowości finansowej, sprawozdawczości oraz zarządzania operacyjnego w zakresie m.in. produkcji, zakupów i sprzedaży, zapasów magazynowych, logistyki, itd.

Spółki belgijskie, generujące ponad 60% PKB z eksportu, posiadają bardzo złożone potrzeby pod względem działalności międzynarodowej” – wyjaśnia Christophe Letellier, Dyrektor Generalny ds. Sage ERP X3. „Sage ERP X3 ma dla belgijskich firm niepowtarzalną wartość, dzięki unikatowemu  uwzględnianiu międzynarodowych aspektów działalności, w tym poprzez obsługę szerokiego spektrum różnych systemów legislacyjnych w jednej bazie danych.
Ponadto, jako rozwiązanie od samego początku opracowane z przeznaczeniem dla dużych i średnich przedsiębiorstw, system X3 został skonstruowany tak, aby spełniał specyficzne potrzeby takich właśnie organizacji, czego przykładem jest intuicyjny interfejs oraz niski całkowity koszt posiadania.”

Sage opracowuje specjalizowane rozwiązania, ponieważ doświadczenie nauczyło nas, że wymagania dotyczące oprogramowania znacząco różnią się w zależności o wielkości firmy – dodaje Philippe Tailleur, Dyrektor Generalny Sage w Belgii. „Z zadowoleniem przyjęliśmy decyzję Grupy Sage w sprawie skupienia się w Belgii na rynku średnich i większych przedsiębiorstw a zatem wsparcia wszelkiego rodzaju firm lokalnych, w zakresie pobudzania ich ekspansji i wzrostu”.

Sage ERP X3 jest międzynarodowym rozwiązaniem, które ma możliwość dostosowania się do ram legislacyjnych obowiązujących w poszczególnych krajach. W przypadku Belgii, zlokalizowana wersja tego oprogramowania obsługuje lokalne przepisy podatkowe, w tym m.in. innymi obowiązujący format plików bankowych czy wewnątrzunijnych kontroli VAT-owskich.

 „Lokalizacja Sage ERP X3 do wymogów belgijskich oraz wkroczenie na nowy rynek nie wynikają jedynie z posiadania przez Sage wiedzy oraz gruntownej znajomości lokalnych przepisów podatkowych, ale także z nastawienia klientów, u których nasi partnerzy ‘uruchomili’ tryb działania.” – dodaje Christophe Letellier. „Sage ERP X3 pozwala naszym wynikom ‘skoczyć’ w górę, co oznacza, że możemy spokojnie i pewnie mówić o osiągnięciu naszych celów”.

 

Informacje o Grupie Sage

Sage jest wiodącym w świecie dostawcą rozwiązań wspomagających zarządzanie oraz produktów i usług pokrewnych, przeznaczonych głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Spółka została założona w 1981 roku, a już od 1989 roku jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Na całym świecie w chwili obecnej zatrudnia ponad 12.300 pracowników i obsługuje ponad 6 milionów klientów. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sage.com.

W Belgii i Luksemburgu Sage posiada ponad 30.000 czynnych klientów, w tym niemal 3.000 firm powierniczych, a wszystko za sprawą oferowanych przez nią rozwiązań księgowych i systemów zarządzania*. Sage, przy wsparciu ze strony sieci ponad 150 aktywnych partnerów, dostarcza wszelkiego rodzaju firmom w Belgii i Luksemburgu systemy zarządzania i rozwiązania CRM.

 * Powyższe dane obejmują następujące produkty: “Sage BOB line” – “Sage100” oraz “Ciel via Acordata”

Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy