Praca i kariera

Słodka praca

Słodka praca
Słodka praca Agencja zatrudnienia Manpower prowadzi rekrutację, w której, prócz uzyskania innych benefitów, kusi kandydatów również dostępem do słodyczy. Warszawa, 28 października 2016 r. –

Słodka praca
Agencja zatrudnienia Manpower prowadzi rekrutację, w której, prócz uzyskania innych benefitów, kusi kandydatów również dostępem do słodyczy.

Warszawa, 28 października 2016 r. – W ramach prowadzonej rekrutacji Manpower oferuje pracę dla światowego lidera przekąsek – Mondelēz International. Ten globalny gracz, którego obroty osiągają 35 miliardów dolarów rocznie, w Polsce znany jest głównie z takich produktów, jak wafelki Prince Polo, ciasteczka Oreo, belVita, Łakotki, czy też znana u nas od ponad 20 lat czekolada Milka. Firma posiada w naszym kraju 7 fabryk, w których – łącznie z biurem, Centrum Badań i Rozwoju oraz sprzedażą terenową – zatrudnienie znajduje ponad 3 700 pracowników. Rekrutowane przez Manpower osoby wesprą produkcję słodyczy dostarczanych do sklepów na okres zimowy, kiedy to popularność tych produktów osiąga najwyższe wyniki sprzedaży. Z roku na rok branża przekąsek cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Stąd też proponowana przez Manpower oferta dotyczy pracy całorocznej i wiąże z zapotrzebowaniem na wsparcie pracowników również w kolejnych sezonach.

– Doświadczenie zawodowe u jednego z największych pracodawców w branży spożywczej to wpis do CV, którym przy stanowiskach produkcyjnych warto się pochwalić, – komentuje Agata Szczecińska z agencji zatrudnienia Manpower. – Dlatego też liczymy na spore zainteresowanie kandydatów. Tym bardziej, że firma naszego klienta znana jest z dbania o przyjazną atmosferę pracy, a to cecha, która na współczesnym rynku jest przez kandydatów coraz bardziej ceniona. Co ważne, w fabryce Mondelez funkcjonuje przejrzysta ścieżka kariery dla Pracowników Tymczasowych, która umożliwia osiąganie coraz lepszych warunków pracy w zależności od długości zatrudnienia i jakości wykonywanej pracy. Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby z doświadczeniem i bez, dla nas ważna jest motywacja do pracy – dodaje przedstawiciel Manpower.

Do obowiązków zatrudnionych należeć będą proste czynności produkcyjne, jak pakowanie wyrobu gotowego. Osoby starające się o pracę powinny być dyspozycyjne i posiadać książeczkę ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych. Liczy się również zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Praca przebiega w systemie równoważnym, dwuzmianowym (po 12 godzin). Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową zawarta z agencją Manpower. Pracownicy od pierwszego dnia pracy mają dostęp do programu benefitów pracowniczych Manpower.

A to już wiesz?  Co trzecia Polka obawia się utraty posady z powodu zajścia w ciążę

Prowadzona przez Manpower dla Mondelēz International rekrutacja dotyczy zatrudnienia pracowników w fabryce Olza w Cieszynie. Oferta kierowana jest jednak nie tylko do mieszkańców miejscowości, w której mieści się zakład, ale również miast leżących w jej bliższej i dalszej okolicy. Każdy zainteresowany zatrudnieniem może wziąć udział w rekrutacji, aplikując przez stronę http://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-specjalne/mondelez-international/, na której znajdują się też numery telefonów kontaktowych, pod jakimi można uzyskać więcej informacji o zatrudnieniu. Zapraszamy do aplikacji!

***

ManpowerGroup w Polsce
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 r. wspiera firmy i kandydatów w Polsce. Organizacja posiada blisko 50 agencji i jest obecna w 27 miastach w całym kraju. ManpowerGroup oferuje unikalne rozwiązania dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® i Experis™.
Usługi w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. Realizowana przez ManpowerGroup usługa outplacementu jest oparta o metodologię, materiały oraz narzędzia Right Management, światowego eksperta w obszarze zarządzania talentami i karierą.
Więcej o ManpowerGroup w Polsce na stronie www.manpowergroup.pl.

O ManpowerGroup
ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Firma tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają firmom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu ManpowerGroup – firma warta 20 miliardów dolarów – oferuje pracodawcom pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą efektywność i pozwalają odnieść sukces w Erze Człowieka. Rozwiązania te są odpowiedzią na wszelkie potrzeby firm w obszarze talentów: od rekrutacji i badania kompetencji, poprzez szkolenia i zarządzanie karierą do zatrudnienia zewnętrznego, outsourcingu procesów i doradztwa personalnego.
ManpowerGroup posiada największą w branży sieć obejmującą prawie 3 100 biur w 80 krajach, dzięki której łączy globalną perspektywę z wiedzą o trendach na rynku pracy i zrozumieniem lokalnych uwarunkowań. Pozwala to każdego roku odpowiadać na potrzeby 400 000 klientów, w tym małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów oraz największych światowych korporacji.
Rozumiejąc siłę ludzkiego potencjału i cele biznesowe firm ManpowerGroup skutecznie wspiera przedsiębiorstwa i kandydatów,
by osiągali więcej, niż wydawało się możliwe. Łącząc firmy z talentami, ManpowerGroup prowadzi do rozwoju przedsiębiorstw, buduje sukces osobisty i wspiera równowagę społeczną. Te silne więzi umacniają i napędzają świat pracy. Innowacyjne rozwiązania ManpowerGroup dostarczane są przez ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis™ oraz Right Management®.
Więcej o tym jak ManpowerGroup pomaga firmom odnieść sukces w Erze Człowieka na stronie www.manpowergroup.com.

A to już wiesz?  85% pracowników z Ukrainy pracuje poniżej swoich kompetencji

Obserwuj ManpowerGroup w mediach społecznościowych:

O Mondelez Polska
Mondelez Polska jest wiodącą firmą FMCG obecną na polskim rynku od 23 lat. Oferuje szeroki wachlarz znanych przekąsek, takich jak: czekolady Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, SAN, Łakotki i cukierki Halls. Mondelez Polska należy do rodziny firm Mondelēz International Inc. Firma zatrudnia około 3300 osób i jest liderem na rynku markowych czekolad i ciastek w Polsce. Dowiedz się więcej na www.enjoymdlz.pl

O Mondelēz International
Mondelēz International Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym potentatem branży przekąskowej, którego dochody w 2014 r. wyniosły przeszło 30 mld dolarów. Mondelēz International, dający pyszne chwile radości w 165 krajach, jest liderem produkcji ciastek, czekolad, gum do żucia, cukierków i napojów rozpuszczalnych, a także właścicielem wartych miliardy dolarów marek, takich jak: ciastka Oreo, LU i Nabisco, czekolady Cadbury, Cadbury Dairy Milk i Milka, gumy Trident oraz napoje rozpuszczalne Tang. Mondelēz International jest notowany w indeksach giełdowych Standard and Poor’s 500, NASDAQ 100 oraz Dow Jones Sustainability Index.
Odwiedź nas na stronie www.mondelezinternational.com lub śledź nasze poczynania na Twitterze www.twitter.com/MDLZ.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy