Praca Praca i kariera

3 500 miejsc pracy oferuje agencja zatrudnienia

3 500 miejsc pracy oferuje agencja zatrudnienia
3 500 miejsc pracy! 3 500 miejsc pracy oferuje agencja zatrudnienia Manpower, która prowadzi kolejny etap rekrutacji na stanowiska pracowników magazynowych. To dobra wiadomość zarówno

3 500 miejsc pracy!

3 500 miejsc pracy oferuje agencja zatrudnienia Manpower, która prowadzi kolejny etap rekrutacji na stanowiska pracowników magazynowych. To dobra wiadomość zarówno dla tych, którzy szukają dodatkowego zajęcia na czas przed i okołoświąteczny, jak i osób, ktore mają kłopoty w znalezieniu zatrudnienia. Przy zdobyciu pracy liczy się bowiem zaangażowanie i motywacja. Na zainteresowanych czeka konkurencyjne wynagrodzenie, świadczenia pozapłacowe oraz darmowy dojazd do miejsca zatrudnienia.

Warszawa, 4 listopada 2015 r. – Zrekrutowane osoby będą wykonywały pracę na stanowiskach pracowników magazynowych u jednego z klientów Manpower. Oferta skierowana jest do mieszkańców Dolnego Śląska, Opolszczyzny oraz Wielkopolski. Miejscem pracy jest jedna z dwóch lokalizacji zakładów logistycznych, które mieszczą się w Bielanach Wrocławskich oraz w Sadach pod Poznaniem. Jednak zapewniany przez pracodawcę darmowy transport sprawia, że propozycja pracy może być ciekawa również dla osób z bliższych i dalszych miejscowości. Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie czeka praca w znanej, międzynarodowej firmie, obiad w ciągu dnia za symboliczną złotówkę dla każdego pracownika, a także wynagrodzenie konkurencyjne w porównaniu do innych płac w regionach. Wynagrodzenie wynosi 14 zł brutto za godzinę, a towarzyszy mu też 15-procentowa premia, która zależy od obecności w pracy oraz osiąganych wyników.

– Sytuacja na rynku pracy staje się coraz bardziej korzystna dla kandydata, jednak nadal wiele osób ma problemy w znalezieniu zatrudnienia, – mówi Tomasz Walenczak, Dyrektor Operacyjny w agencji zatrudnienia Manpower. – Oferowana przez nas praca dotyczy stanowiska pracownika magazynowego. Do obowiązków zatrudnionych należeć będzie realizowanie podstawowych procesów w magazynie, jak rozkładanie, pakowanie i etykietowanie towarów. To możliwość znalezienia zatrudnienia również dla tych osób, które nie mają doświadczenia lub też mają kłopoty w uzyskaniu pracy z racji długotrwałego pozostawania na bezrobociu. Miejsc pracy jest wiele, a szanse na ich zdobycie ma każdy. Rekruterzy zwracają jednak uwagę na umiejętność działania w zespole, motywację oraz zaangażowanie. – dodaje przedstawiciel Manpower.

A to już wiesz?  IBM do 2030 roku zamierza podnieść umiejętności 30 milionów ludzi - Firma ogłasza 170 nowych partnerstw i rozwój programów w ponad 30 krajach

Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową zawarta z agencją zatrudnienia Manpower. Praca trwa po 10,5 godziny dziennie, z trzema przerwami. Odbywa się w dwóch zmianach, dziennej i nocnej, przez cztery dni w tygodniu, w różnych systemach dniowych. By oszczędzić czas starających się o pracę kandydatów i przyspieszyć cały proces, większa część rekrutacji odbywa się on-line. Może w niej wziąć udział każdy zainteresowany. Wystarczy aplikować poprzez stronę www.manpower.pl/amz, na której przez formularz rekrutacyjny przekazuje się swoje dane osobowe, a następnie odpowiada na zawarte w nim pytania. Po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu następuje rozmowa telefoniczna z rekruterem. Sprawdza on umiejętności miękkie oraz ewentualne wcześniejsze doświadczenia zawodowe kandydata.

Dla osób, które mają utrudniony dostęp do Internetu, aplikowanie on-line możliwe jest również w biurach regionalnych agencji zatrudnienia Manpower, w których konsultanci Manpower pomagają w wypełnieniu przez Internet formularza rekrutacyjnego. Więcej informacji na temat organizowanej pracy można zdobyć pod numerem 696-023-760 (Poznań), 606-770-697 (Wrocław) lub też w regionalnych oddziałach Manpower, których lista dostępna jest na stronie www.manpower.pl. Szukając pracy warto korzystać z ofert doświadczonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, agencja zatrudnienia Manpower udziela dostępu do wielu ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.
***

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy