Wiadomości branżowe

Św. Mikołaj na aukcjach Allegro.pl

Największy i najbezpieczniejszy serwis aukcyjny Allegro.pl (http://www.allegro.pl) informuje o rozpoczęciu wielkiej akcji świątecznej, przygotowanej przy współpracy ze Świętym Mikołajem (http://www.santaclausonline.com/) oraz 12-oma firmami partnerskimi. Już od dziś, na specjalnej stronie pod adresem www.allegro.pl/mikolajki można licytować wspaniałe nowe przedmioty wystawiane przez renomowane firmy, takie jak Intel Polska, Iiyama Polska, Timex Polska, Creative Labs, Fujitsu Siemens, Zibi, Excel, Pirelli Polska, Euroflorist, Wellshop, Travelplanet.pl oraz DeAgostini."Niezmiernie mnie cieszy współpraca z Allegro.pl - mówi Św. Mikołaj - Nigdy jeszcze nie obdarowywałem ludzi w ten sposób! To bardzo ciekawy i efektywny kanał dotarcia do odbiorców z ofertą świąteczną, tym bardziej że zysk z aukcji wesprze szczytny cel charytatywny. Kupujcie prezenty dla siebie lub swoich bliskich!

Największy i najbezpieczniejszy serwis aukcyjny Allegro.pl (http://www.allegro.pl) informuje o rozpoczęciu wielkiej akcji świątecznej, przygotowanej przy współpracy ze Świętym Mikołajem (http://www.santaclausonline.com/) oraz 12-oma firmami partnerskimi. Już od dziś, na specjalnej stronie pod adresem www.allegro.pl/mikolajki można licytować wspaniałe nowe przedmioty wystawiane przez renomowane firmy, takie jak Intel Polska, Iiyama Polska, Timex Polska, Creative Labs, Fujitsu Siemens, Zibi, Excel, Pirelli Polska, Euroflorist, Wellshop, Travelplanet.pl oraz DeAgostini.

„Niezmiernie mnie cieszy współpraca z Allegro.pl – mówi Św. MikołajNigdy jeszcze nie obdarowywałem ludzi w ten sposób! To bardzo ciekawy i efektywny kanał dotarcia do odbiorców z ofertą świąteczną, tym bardziej że zysk z aukcji wesprze szczytny cel charytatywny. Kupujcie prezenty dla siebie lub swoich bliskich! Ho ho ho!”

Wszystkie aukcje Św. Mikołaja dostępne pod adresem http://www.allegro.pl/mikolajki rozpoczynają się od 1 zł i będą trwały do 14 grudnia.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Polscy naukowcy pracują nad innowacyjną nanopowłoką implantów medycznych. Technologia pomoże pacjentom z osteoporozą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy