Inżynier

Skórzane akcesoria do aparatów ekskluzywnej

Skórzane akcesoria do aparatów ekskluzywnej
Informacja prasowa, Warszawa, 19. marca 2018 r. Stylowa doskonałość – skórzane akcesoria do aparatów ekskluzywnej marki Gariz dostępne już w Polsce Tradycje najlepszego rzemiosła zaklęte

Informacja prasowa,
Warszawa, 19. marca 2018 r.

Stylowa doskonałość – skórzane akcesoria do aparatów ekskluzywnej marki Gariz dostępne już w Polsce

Tradycje najlepszego rzemiosła zaklęte w znakomitej jakości akcesoriach do aparatów fotograficznych. Tak jednym zdaniem można określić koreańską markę Gariz – nowość na polskim rynku. Gariz to najwyższej jakości skórzane etui i paski do aparatów Fujifilm, Olympus, Sony, Leica, Canon i Nikon. Produkty marki Gariz są wykonywane z najwyższej jakości skóry, która jest ręcznie odrabiana, szyta i barwiona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki doskonałym i trwałym materiałom, po które sięga Gariz Twój sprzęt nie tylko fantastycznie się prezentuje, ale i jest bardzo bezpieczny.

Gariz to marka premium wśród akcesoriów fotograficznych. Doceniona już w Azji i Stanach Zjednoczonych, została wprowadzona także na polski rynek. Wytwarzane przez markę ekskluzywne etui – pełne oraz typu half case, a także paski, dedykowane są posiadaczom bezlusterkowców oraz zaawansowanych aparatów kompaktowych. Chronią je, podnoszą jakość użytkowania oraz podkreślają niebanalny design.

Gariz to produkty dla wymagających fotografów, ceniących nie tylko jakość sprzętu fotograficznego, ale też akcesoriów, które pozwolą doskonale wykorzystać jego potencjał oraz utrzymać w dobrej kondycji przez długi czas. To właśnie z myślą o doświadczonych użytkownikach Sklep Bez Nazwy rozpoczął dystrybucję marki Gariz w Polsce.

Etui Gariz – doskonała ochrona Twojego aparatu
Marka Gariz posiada w swojej ofercie stylowe osłony na aparaty w dwóch wersjach: half case oraz pełne etui. Stylistyką nawiązują do popularnych kabur z lat 70’ i 80’. Stanowią one dla body i spodu aparatu doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i urazami mechanicznymi oraz poprawiają jego „chwytność”. Etui Gariz są dostępne w wielu kolorach i pasują do kilkudziesięciu modeli aparatów fotograficznych marek Fujifilm, Olympus, Sony, Leica, Canon i Nikon. Ich design sprawia, że są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Posiadają łatwy dostęp do baterii i umożliwiają szybki montaż na statywie, dzięki gwintowi wbudowanemu w podstawę etui. Spód pokrowca jest dodatkowo wzmocniony aluminium.

A to już wiesz?  Język francuski – lubiany, przydatny, urzędowy

Paski Gariz – Twój aparat zawsze przy Tobie
Idealnym uzupełnieniem dla etui są komfortowe i niezwykle mocne paski marki Gariz dedykowane aparatom Fujifilm, Olympus, Sony, Leica, Canon i Nikon. Występują w dwóch wariantach: w całości wykonane z naturalnej skóry w dowolnym kolorze lub stworzone z miękkiej i trwałej tkaniny tekstylnej. Niezależnie od wydania, doskonale podkreślają klasyczny wygląd dedykowanego pokrowca i stanowią jego znakomite uzupełnienie. Paski na obu końcach zwieńczone są kółkiem, co ułatwia ich mocowanie do aparatu. Dostępne są w 4 rozmiarach: 80, 100, 115 i 150 cm, dzięki czemu można dopasować ich długość do swoich potrzeb.

Szczegóły i dostępność
Więcej szczegółów na temat tych i innych produktów Gariz można znaleźć na polskiej stronie internetowej marki Gariz: http://www.gariz.pl/. Stacjonarnie produkty Gariz można wypróbować i kupić w Sklepie Bez Nazwy, ul. Zachodnia 25 w Łodzi lub Wonder Photo Shop Sklep Bez Nazwy pl. Konstytucji 5 w Warszawie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy