Inżynier

Zostań swoją szefową! 7 powodów, dla których własny biznes to najlepsza ścieżka kariery dla przedsiębiorczych kobiet

Zostań swoją szefową! 7 powodów, dla których własny biznes to najlepsza ścieżka kariery dla przedsiębiorczych kobiet
Informacja prasowa Warszawa, 26.06.2019 r. Zostań swoją szefową! 7 powodów, dla których własny biznes to najlepsza ścieżka kariery dla przedsiębiorczych kobiet Praca na etacie daje

Informacja prasowa
Warszawa, 26.06.2019 r.

Zostań swoją szefową! 7 powodów, dla których własny biznes to najlepsza ścieżka kariery dla przedsiębiorczych kobiet

Praca na etacie daje stabilność finansową, ale nie wszyscy potrafią odnaleźć się w tym modelu. Alternatywą dla kobiet, które pragną być niezależne, a jednocześnie są przedsiębiorcze i odważne może być otwarcie własnego biznesu. Wraz z ekspertem Michałem Brzemińskim, dyrektorem sprzedaży firmie HubStyle przedstawiamy najważniejsze powody, dla których warto „przejść na swoje”.

1. Jesteś swoją szefową
Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem – własny biznes daje wręcz nieograniczone możliwości rozwoju! Decydując się na prowadzenie działalności, to Ty podejmujesz kluczowe decyzje. To doskonała alternatywa dla pracy na etacie, w szczególności dla osób przedsiębiorczych, które są dobrze zorganizowane i doskonale radzą sobie z zarzadzaniem.
2. Ty decydujesz, kiedy pracujesz
Elastyczne godziny pracy, to jedna z największych zalet własnego biznesu. Jeśli potrafisz efektywnie zarządzać czasem i umiejętnie dzielić obowiązki pomiędzy współpracowników, z pewnością w Twoim kalendarzu znajdzie się więcej miejsca na spotkania z przyjaciółmi czy spontaniczny wypad za miasto bez konieczności planowania urlopu.
3. Robisz to, co lubisz
Zakładając własną działalność, najlepiej kieruj się własnymi preferencjami i upodobaniami – pamiętaj – to Twój biznes i musisz czuć się dobrze w tym co robisz. Najprostsze rozwiązania są najlepsze! Kochasz robótki ręczne? A może dobrze czujesz się urządzając i wyposażając wnętrza? Jeśli filarem Twojego biznesu będzie Twoja pasja, to masz już na koncie połowę sukcesu i perspektywę udanego życia zawodowego.
4. Wybierasz formę biznesu dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości
Pamiętaj – decydując się na własny biznes nie musisz tworzyć własnej marki od podstaw! Inaczej mówiąc, jeśli interesujesz się modą, nie musisz od razu szyć i projektować ubrań. Wiele firm poszukuje partnerów biznesowych, którzy na zasadzie franczyzy będą rozwijać biznes pod znaną marką. Jak przekonuje Michał Brzemiński, dyrektor sprzedaży w firmie Hubstyle, która jest właścicielem marek odzieżowych Sugarfree i Cardio Bunny, to niezwykle korzystna forma prowadzenia biznesu – Naszym partnerom proponujemy partnerskie warunki – W ręce franczyzobiorców oddajemy know-how marki, pomagamy w doborze lokalizacji butiku, a dedykowany zespół specjalistów codziennie czuwa nad funkcjonowaniem lokalu i nad sprawnym działaniem zintegrowanego systemu informatycznego. Zapewniamy także pakiet szkoleń, słuchamy naszych franczyzobiorców i bardzo cenimy sobie ich zdanie. Wychodzimy z założenia, że sukces biznesu to nasz wspólny cel.
5. Inwestujesz i liczysz zyski
Niezależnie od formy biznesu, na jaką się zdecydujesz, musisz na początek dysponować odpowiednim kapitałem. Inwestując w pewny biznes, na przykład pod znaną i rozpoznawalną marką – zysk to tylko kwestia czasu. Posiadając własną firmę to Ty decydujesz w co inwestujesz i w jakim kierunku rozwijać się będzie Twoja firma.
6. Jedna firma, wiele możliwości
Własna działalność to możliwość realizowania własnych pomysłów na biznes. Praca na etacie daje stabilność, ale wiąże się z ograniczeniami. Prowadzenie firmy to skok na głęboką wodę, ale też szansa na rozwój, zyskanie niezależności i na sprawdzenie siebie.
1. Zyskujesz bezcenną wiedzę i doświadczenie
Spójrzmy prawdzie w oczy – własny biznes to często spore ryzyko i tylko ciężką pracą jesteś w stanie zrealizować założone cele. Początki zawsze są trudne, jednak zdobyty bagaż doświadczeń to bezcenna wiedza, która zostanie z Tobą na całe życie i pozwoli na dalszy rozwój. Pamiętaj – decydując się na biznes w formie franczyzy, nie jesteś pozostawiony sam sobie. Wiele firm, w tym marki Sugarfree i Cardio Bunny oferuje nie tylko wsparcie merytoryczne, ale też pakiet szkoleń, zarówno dla Ciebie jak i Twoich pracowników.
Czasami warto podjąć ryzyko – ciężka praca i determinacja w osiąganiu założonych celów to gwarancja sukcesu.
Więcej informacji na temat franczyzy na partnerskich warunkach z HubStyle:

Franczyza


****
Michał Brzemiński – dyrektor sprzedaży w firmie HubStyle odpowiedzialny za rozwój sieci butików stacjonarnych pod marką Sugarfree i CardioBunny oraz za dostępność tych marek w butikach multibrandowych. Wcześniej zaangażowany w rozwój sieci sprzedaży na zasadach franczyzy w eSmokingWorld.

A to już wiesz?  Akademia Free2Play zakończona

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy