Inżynier

Auralic – Nowe rozwiązanie HTML5– dostęp z poziomu Androida i Windowsa

Auralic – Nowe rozwiązanie HTML5– dostęp z poziomu Androida i Windowsa
Informacja prasowa 24 maja 2017 Auralic – Nowe rozwiązanie HTML5– dostęp z poziomu Androida i Windowsa AURALIC Limited przygotował dla klientów innych platform systemowych niż

Informacja prasowa
24 maja 2017

Auralic – Nowe rozwiązanie HTML5– dostęp z poziomu Androida i Windowsa
AURALIC Limited przygotował dla klientów innych platform systemowych niż Apple IOS, możliwość korzystania ze swoich urządzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość ta dotyczy wszystkich modeli producenta.

Od maja 2017 aplikacja DS Lightning dostępna jest z poziomu urządzeń działających na Androidzie, Linuxie czy Windowsie. Aplikacja oparta na technologii HTML5 działa z poziomu każdej przeglądarki internetowej.

Wystarczy wprowadzić adres IP naszego urządzenia Auralic aby dostać się do panelu konfiguracyjnego oraz ustawień samego urządzenia. Użytkownik może dokonać wszelkich konfiguracji oraz potrzebnych zmian w obsłudze.
Sama obsługa streamingu odbywa się już przy pomocy dostępnych powszechnie aplikacji. Producent zaleca wybór aplikacji BubbleDS ,ale równie dobrze może to być inne oprogramowanie jak np. Linn Kazoo czy Kinsky. Aplikacje dostępne są na platformie GooglePlay.

Pojawienie się wersji web zbiegło się z udostępnieniem przez producenta wersję 5.0beta aplikacji DS Lightning na systemy IOS. Każdy użytkownik może zgłosić się do testów i zacząć używać jej natychmiast.

Nowa aplikacja poprawia wiele błędów, ale jeszcze więcej wprowadza nowości i ulepszeń. Wzbogacono funkcje oraz silnik przetwarzania dźwięku, wprowadzono obsługę MQA oraz ROON dla Auralic Mini. Poszerzyła się funkcjonalność obsługi bibliotek oraz szybkość działania. Dodano wiele ciekawych i przydatnych opcji, które powinny ułatwić i uprzyjemnić prace z produktami Auralic. Więcej szczegółów nt. zmian i nowości w aplikacji DS Lightning można znaleźć na stronie producenta pod linkiem: http://support.auralic.com/hc/en-us/articles/221252547-Beta-Firmware-Release-Notice

Wszelkie aktualizacje dla użytkowników urządzeń Auralic są oczywiście bezpłatne.

Produkty Auralic można kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w sklepach Audiokracja w Polsce.

O dystrybutorze
Firma MIP istnieje od 2002 roku. Jest autoryzowanym polskim dystrybutorem produktów marek iRiver, Astell&Kern, Cowon iAUDIO, Furutech-ADL, FiiO, SoundMAGIC, iBasso, Cresyn, Takstar, Questyle i wielu innych. Produkty oferowane przez MIP były w sklepach, takich jak MediaMarkt, Saturn, RTV EURO AGD, Komputronik, Carrefour, Media Expert i innych. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. Dzięki bezpośredniej współpracy z importerami i przedstawicielami czołowych marek, MP3Store gwarantuje nie tylko atrakcyjne ceny produktów, ale również pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio i wideo, słuchawek, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 50 tysięcy użytkowników.

A to już wiesz?  Polacy tracą czas. Na co marnujemy go najczęściej?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy