Inżynier

Campfire Audio IO & Polaris2

Campfire Audio IO & Polaris2
Informacja prasowa 28 czerwca 2019 Campfire Audio IO & Polaris2 Żywe Emocje Producent z Portland nie próżnuje i właśnie zaprezentował dwa kolejne produkty, tym razem

Informacja prasowa
28 czerwca 2019

Campfire Audio IO & Polaris2
Żywe Emocje

Producent z Portland nie próżnuje i właśnie zaprezentował dwa kolejne produkty, tym razem pochylając się nad tymi, którzy nie chcą na dokanałowe monitory odsłuchowe przeznaczać fortuny. Co by nie mówić obydwa modele dostarczają bez mała emocji o czym w dzisiejszych czasach, prześcigania się w jakości dźwięku, wielu producentów po prostu zapomina. I na tym dziś się skupimy.
Campfire Audio IO to fenomenalnie wykonane słuchawki pod każdym względem, z dbałością o każdy szczegół. Do tego zresztą zdążył Nas już przyzwyczaić producent. Samo rozpakowanie jest już czystą przyjemnością bo producent zadbał aby opakowanie było śliczne i otwieraniem przypominało otwieranie prezentów pod choinką.
Słuchawki grają zaskakująco emocjonalnie w tym przedziale cenowym oraz za sprawą dwóch pracujących przetworników armaturowych – nad wyraz wyraźnie, nie jaskrawo, ale spokojnie z dozą emocji i głębi, której nie sposób spotkać u konkurencji. Słuchając ich dłużej, uzależniają. To bardzo wdzięczne słuchawki, każdy materiał przetwarzają bardzo przyjemnie, za każdym razem jesteśmy w stanie usłyszeć coś nowego. Całe pasmo oddane bardzo przyjemnie, z nienarzucającym się szczegółem oraz z delikatną głębią na środku powoduje, że z miłą chęcią się do nich wraca nawet posiadając dużo lepsze, droższe słuchawki. Dają wiele radości ze słuchania a przy tym są niezmiernie wygodne dzięki czemu można się ponieść wielogodzinnej sesji z muzyką. Cena sugerowana modelu Campfire Audio IO w Polsce wynosi 1299 zł brutto.
Campfire Audio Polaris 2 podobnie jak model IO wykonane są na najwyższym poziomie i z odpowiednią ku temu precyzją. Od pierwszych dźwięków dają nam znak, że mają dodatkowy składnik, względem modelu IO i poprzednika serii, Polaris. Grają dużym dźwiękiem, z doskonale napowietrzoną sceną, z doskonałym rozlokowaniem wykonawców. Momentami grają intymnie, bardzo wyraźnie, a za chwilę pokazują pazur. Bardzo emocjonalne odwzorowanie całego pasma, z delikatnym naciskiem na dół oraz szczegół w górnej części pasma. To z pewnością cechy, których wielu z nas może oczekiwać. Grają dużym dźwiękiem nigdzie się nie gubiąc, dając ogromną radość z każdego odtwarzanego materiału. To już prawdziwie audiofilska słuchawka, mająca wzbudzić ogromne emocje u każdego, kto jej spróbuje. Cena sugerowana modelu Campfire Audio Polaris 2 w Polsce wynosi to 2290 zł brutto.

A to już wiesz?  Astell&Kern – Apple Music + Youtube

Obydwa produkty można odsłuchać i kupić w specjalistycznych sklepach audio.
Dystrybutor
MIP
www.mip.bz

Strona produktowa
www.campfireaudio.pl

O Campfire Audio
Ken Ball rozpoczął Audio Line Out ręcznie budując jedne z najlepszych przenośnych kabli na świecie. Jego wysiłki rozrosły tę firmę z jego piwnicy do marki ALO Audio; najbardziej cenionych marek w audio osobistym. Długa linia udanych wzmacniaczy i kabli rozprzestrzeniła się i ugruntowała tę reputację, która pozostaje dziś na miejscu.
Campfire Audio zaczęło się bardzo podobnie jak audio ALO. Eksperymentowanie z materiałami i technikami, aby stworzyć coś wyjątkowego dla osób, które najbardziej na tym zależy. I z tą samą determinacją wczesne prototypowe słuchawek w końcu osiągnęły świetne wyniki. W miarę naszego rozwoju udoskonalaliśmy nasze oryginalne pomysły i prototypy w naszym obecnym składzie modeli. Każda słuchawka jest zwieńczeniem niezliczonych powtórzeń, godzin słuchania i rygorystycznych testów wydajności. Zapewniamy, że kupując słuchawki Campfire Audio, jesteś dumnym właścicielem światowej klasy słuchawki od firmy, która stoi za jej produktami.
O dystrybutorze
Firma MIP (Multimedia Intelligent Products) istnieje od 2002 roku. Jest wyłącznym dystrybutorem produktów marek iRiver, Fostex, Astell&kern, Cowon, Auralic, Furutech-ADL, FiiO, SoundMAGIC, Ibasso, Phiaton, Takstar, Questyle Audio, Divoom, Campfire Audio, WooAudio, SMSL, IEAST, RIVA Audio i wielu innych. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio, słuchawek, wzmacniaczy, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 50 tysięcy użytkowników.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy