Wiadomości branżowe

www.brebank.pl już po raz kolejny wśród najlepszych

Już po raz kolejny portal www.brebank.pl został wyróżniony przez branżowych specjalistów. 5 grudnia podczas uroczystej gali w warszawskiej Fabryce Trzciny odbyło się wręczenie nagród w trzeciej edycji konkursu Webstarfestival. Strona BRE Banku zdobyła wyróżnienie w kategorii „finanse i biznes”.„To kolejne już wyróżnienie, jakie zdobył portal BRE Banku. Każda nagroda jest dla nas niezmiernie cenna, ponieważ jest znakomitym dowodem na to, że strona www jest nie tylko innowacyjna, ale przede wszystkim przyjazna i użyteczna. Uznanie cieszy tym bardziej, że zostało przyznane zarówno przez grono specjalistów, najlepszych w branży ludzi, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem stron www, ale także przez internautów, czyli tych, którzy korzystają z naszego portalu”- mówi Bartosz Brzozowski, dyrektor Departamentu Marketingu i Relacji Inwestorskich BRE Banku, odpowiedzialny za projekt.Webstarfestival to konkurs promujący najlepszy polskie strony www oraz ich twórców. Nagrody

Już po raz kolejny portal www.brebank.pl został wyróżniony przez branżowych specjalistów. 5 grudnia podczas uroczystej gali w warszawskiej Fabryce Trzciny odbyło się wręczenie nagród w trzeciej edycji konkursu Webstarfestival. Strona BRE Banku zdobyła wyróżnienie w kategorii „finanse i biznes”.

„To kolejne już wyróżnienie, jakie zdobył portal BRE Banku. Każda nagroda jest dla nas niezmiernie cenna, ponieważ jest znakomitym dowodem na to, że strona www jest nie tylko innowacyjna, ale przede wszystkim przyjazna i użyteczna. Uznanie cieszy tym bardziej, że zostało przyznane zarówno przez grono specjalistów, najlepszych w branży ludzi, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem stron www, ale także przez internautów, czyli tych, którzy korzystają z naszego portalu” mówi Bartosz Brzozowski, dyrektor Departamentu Marketingu i Relacji Inwestorskich BRE Banku, odpowiedzialny za projekt.

Webstarfestival to konkurs promujący najlepszy polskie strony www oraz ich twórców. Nagrody – Webstary – przyznawane są przez znanych i cenionych w branży profesjonalistów oraz głosujących internautów. Jury – „Akademia Internetu – ocenia zawartość merytoryczną strony, jej funkcjonalność i nawigację, wygląd serwisu, jego innowacyjność i prezentację wizerunkową marki.
W tym roku wyróżnienia powędrowały do zwycięzców w 3 kategoriach:

  • Strona Roku – w 26 dziedzinach (m.in. Technologia, Elektronika Użytkowa, Finanse i Biznes, Strona firmowa, Strona prywatna, Technologia i Komunikacja, Usługi profesjonalne, Wiadomości i Informacje)
  • Człowiek Roku Polskiego Internetu

Webstar Creative – 6 dziedzinach (najlepsza kampania marketingowa, kampania internetowa, banner/display, tekst/copywriting, Web, animacja i gra).

Zgodnie z zasadami rankingu strona, która otrzyma największą ilość punktów, zdobywa tytuł Strony Roku w danej kategorii. Dwie inne dostają wyróżnienia. Ostateczny wybór najlepszej Strony Roku (spośród wszystkich) dokonywany jest wśród zwycięzców poszczególnych kategorii. Ponadto te strony, które otrzymały największą ilość głosów w każdej z kategorii nagradzane są tytułami Webstara Internautów.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Na świecie operacje wykonuje już niemal 6 tys. robotów chirurgicznych. W Polsce do dyspozycji jest tylko 14, jednak z roku na rok ich przybywa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy