Inżynier

Nowe modele FRITZ!Box do połączeń gigabitowych

Nowe modele FRITZ!Box do połączeń gigabitowych
AVM na targach Mobile World Congress 2018 Nowe modele FRITZ!Box do połączeń gigabitowych: WiFi w topologii mesh by uzyskać lepszą wydajność sieci domowej W czasie

AVM na targach Mobile World Congress 2018
Nowe modele FRITZ!Box do połączeń gigabitowych: WiFi w topologii mesh by uzyskać lepszą wydajność sieci domowej

W czasie Mobile World Congress w Barcelonie (26.02-1.03.2018) firma AVM z Berlina, specjalista w dziedzinie komunikacji, zaprezentuje najnowsze modele routerów FRITZ!Box dla łączy szerokopasmowych o prędkościach gigabitowych oraz demonstruje na żywo nowatorską sieć WiFi w topologii mesh. Jako rozwiązanie premierowe, w czasie targów AVM prezentuje router FRITZ!Box 7583 dla łączy obsługujących protokół G.fast i pasmo 212 MHz oraz łącza VDSL ze wsparciem dla supervectoringu 35b. Nowy model obsługuje również bonding, dzięki czemu z prędkości, dostępnych dzięki różnym rozszerzeniom technologii DSL, można korzystać równocześnie w celu podwojenia szybkości transmisji.
Router FRITZ!Box 6591 Cable, obsługujący DOCSIS 3.1 jest już gotowy, aby umożliwić przyspieszenie do prędkości gigabitowych w sieciach dostawców usług kablowych, natomiast do łączy światłowodowych AVM proponuje dwa urządzenia – FRITZ!Box 5491 i 5490 – wspierające technologię pasywną i aktywną. Urządzenie FRITZ!Box 6890 LTE, umożliwiające korzystanie z szybkiego Internetu przez sieci komórkowe i DSL, oferuje zwiększenie wydajności poprzez jednoczesną pracę na linii DSL i LTE. Dzięki tymi czterem, nowym modelom routerów FRITZ!Box, firma AVM jest dobrze przygotowana do kolejnych etapów rozszerzania możliwości sieci DSL, kablowych i światłowodowych.
Dzięki najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego FRITZ!OS, routery FRITZ!Box staną się wszechstronnymi urządzeniami, obsługującymi sieć WiFi w topologii mesh. Łącząc router FRITZ!Box ze wzmacniaczem sygnału FRITZ!WLAN Repeater i produktami z rodziny Powerline, obsługującymi Wi-Fi, każdy użytkownik może łatwo stworzyć sieć typu mesh, dopasowaną do swoich potrzeb. W ten sposób można korzystać z najwyższych prędkości bezprzewodowych sieci LAN w celu surfowania, przesyłania mediów strumieniowych lub grania za pomocą wielu urządzeń i to nawet w najdalszych zakątkach domu, mieszkania czy biura.

A to już wiesz?  Biznesowy savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej

AVM prezentuje najnowsze produkty marki FRITZ! na stoisku 6H40 w hali nr 6.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy