Wiadomości branżowe

Praca dla młodych programistów

Rossmann ma atrakcyjną propozycję dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych oraz profesjonalistów zajmujących się programowaniem, a chcących się rozwijać w dużym zespole, przy nowatorskich projektach.Nowoczesny sklep internetowy, wielki portal, serwis korporacyjny, dziesiątki różnorodnych aplikacji czy informatyczna sieć oplatająca ponad tysiąc sklepów w całym kraju. To tylko niektóre projekty realizowane w Centrum Technologicznym Rossmanna w Łodzi, które poszukuje nowych pracowników. Specjalnie dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił i dołączyć do kilkudziesięciu osobowego zespołu, stworzono projekt pod nazwą „Zaprogramuj się”. Każdy uczestnik , który do 10 kwietnia zarejestruje się w programie, ma szansę wziąć udział w bezpłatnym, tygodniowym szkoleniu z C# zakończonym otrzymaniem certyfikatu. Poza podstawowym zakresem tematycznym szkolenia uczestnicy będą wprowadzeni w specyfikę aktualnych projektów prowadzonych przez ekspertów z Centrum Technologicznego Rossmanna.  Najlepsi uczestnicy kursu otrzymają propozycję pracy, w wymiarze godzin dopasowanym do obowiązków studenckich.Tegoroczna edycja projektu jest

Rossmann ma atrakcyjną propozycję dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych oraz profesjonalistów zajmujących się programowaniem, a chcących się rozwijać w dużym zespole, przy nowatorskich projektach.

Nowoczesny sklep internetowy, wielki portal, serwis korporacyjny, dziesiątki różnorodnych aplikacji czy informatyczna sieć oplatająca ponad tysiąc sklepów w całym kraju. To tylko niektóre projekty realizowane w Centrum Technologicznym Rossmanna w Łodzi, które poszukuje nowych pracowników. Specjalnie dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił i dołączyć do kilkudziesięciu osobowego zespołu, stworzono projekt pod nazwą ?Zaprogramuj się?. Każdy uczestnik , który do 10 kwietnia zarejestruje się w programie, ma szansę wziąć udział w bezpłatnym, tygodniowym szkoleniu z C# zakończonym otrzymaniem certyfikatu. Poza podstawowym zakresem tematycznym szkolenia uczestnicy będą wprowadzeni w specyfikę aktualnych projektów prowadzonych przez ekspertów z Centrum Technologicznego Rossmanna.  Najlepsi uczestnicy kursu otrzymają propozycję pracy, w wymiarze godzin dopasowanym do obowiązków studenckich.

Tegoroczna edycja projektu jest drugą organizowaną przez Rossmanna. Podczas pierwszej, przed dwoma laty,  zrekrutowano kilkanaście osób, z czego większość rozwija się w strukturach firmy.

Do programu należy rejestrować się poprzez stronę internetową www.zaprogramujsie.pl.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o..
A to już wiesz?  Nowy Dyrektor Działu Badań i Konsultingu w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy