Wiadomości branżowe

Ericsson dostawcą 3G dla T-Mobile w Słowacji

T-Mobile Slovensko, operator komórkowy w Słowacji, wybrał firmę Ericsson na jedynego dostawcę sieci 3G/WCDMA. Najnowocześniejsza technologia firmy Ericsson pozwoli T-Mobile na zaoferowanie klientom w Słowacji nowych zaawansowanych usług multimedialnych 3G. Ericsson dostarczy sieć radiową i rdzeniową 3G, unowocześniając istniejącą sieć GSM ku 3G/WCDMA. Komercyjny start systemu jest planowany na pierwszą połowę 2006 roku. Robert Chvátal, CEO w T-Mobile Slovensko powiedział: „Nasza długotrwała, współpraca z firmą Ericsson, która nastawiona jest na jakość, usługi oraz zaawansowane technologie miała znaczenie, kiedy wybraliśmy firmę Ericsson na dostawcę sieci EDGE w Słowacji w 2004 roku. Jesteśmy także zadowoleni z wyboru firmy Ericsson na technologicznego partnera dla naszej sieci 3G/WCDMA.” Marián Bezák, Prezes firmy Ericsson w Słowacji jest dumny, iż T-Mobile Slovensko i Ericsson wspólnie dostarczają nowe usługi na słowackim rynku telekomunikacyjnym. „Nasze rozwiązania pozwolą T-Mobile na wprowadzenie nowych, zaawansowanych aplikacji multimedialnych, takich jak: video-rozmowy, mobilną TV i dostęp szerokopasmowy przez urządzenia

T-Mobile Slovensko, operator komórkowy w Słowacji, wybrał firmę Ericsson na jedynego dostawcę sieci 3G/WCDMA. Najnowocześniejsza technologia firmy Ericsson pozwoli T-Mobile na zaoferowanie klientom w Słowacji nowych zaawansowanych usług multimedialnych 3G. 

Ericsson dostarczy sieć radiową i rdzeniową 3G, unowocześniając istniejącą sieć GSM ku 3G/WCDMA. Komercyjny start systemu jest planowany na pierwszą połowę 2006 roku. 

Robert Chvátal, CEO w T-Mobile Slovensko powiedział: ?Nasza długotrwała, współpraca z firmą Ericsson, która nastawiona jest na jakość, usługi oraz zaawansowane technologie miała znaczenie, kiedy wybraliśmy firmę Ericsson na dostawcę sieci EDGE w Słowacji w 2004 roku. Jesteśmy także zadowoleni z wyboru firmy Ericsson na technologicznego partnera dla naszej sieci 3G/WCDMA.? 

Marián Bezák, Prezes firmy Ericsson w Słowacji jest dumny, iż T-Mobile Slovensko i Ericsson wspólnie dostarczają nowe usługi na słowackim rynku telekomunikacyjnym. ?Nasze rozwiązania pozwolą T-Mobile na wprowadzenie nowych, zaawansowanych aplikacji multimedialnych, takich jak: video-rozmowy, mobilną TV i dostęp szerokopasmowy przez urządzenia przenośne.? ? powiedział Marián Bezák 

Ericsson jest wiodącym dostawcą 3G na świecie, z 35% udziałem w rynku GSM/WCDMA.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Bogata oferta Biblioteki Multimedialnej [email protected]

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy