Wiadomości branżowe

motoEkspert – kompendium wiedzy i doświadczeń w mojeauto.pl

Na stronach www.mojeauto.pl powstał specjalny serwis motoEkspert o charakterze ekspercko-poradnikowym, który ma za zadanie przybliżyć i wytłumaczyć wszelkie aspekty użytkowania samochodu zarówno pod względem prawnym jak i technicznym. Na chwilę obecną trzon serwisu motoEkspert stanowią sekcje grupujące artykuły wokół następujących tematów: Auto zimą; Opony na zimę; Auto w firmie; Wszystko o zakupie samochodu używanego, Samochodem na wakacje. motoEkspert będzie sukcesywnie rozszerzany o kolejne działy tematyczne, a istniejące już sekcje będą aktualizowane. Serwis motoEkspert dedykowany jest osobom planującym zakup oraz posiadającym i użytkującym samochód. Powstaje we współpracy z ekspertami z poszczególnych dziedzin przez co stanowi rzetelne źródło informacji, które pomaga Użytkownikom dotrzeć do odpowiedzi i rozwiązań na nurtujące  pytania i problemy.  motoEkspert to również interaktywna platforma komunikacyjna - umożliwia aktywne uczestnictwo wszystkich użytkowników serwisu. Każda osoba może zadać pytanie ekspertowi oraz uczestniczyć w forum dyskusyjnym.

Na stronach www.mojeauto.pl powstał specjalny serwis motoEkspert o charakterze ekspercko-poradnikowym, który ma za zadanie przybliżyć i wytłumaczyć wszelkie aspekty użytkowania samochodu zarówno pod względem prawnym jak i technicznym.

Na chwilę obecną trzon serwisu motoEkspert stanowią sekcje grupujące artykuły wokół następujących tematów: Auto zimą; Opony na zimę; Auto w firmie; Wszystko o zakupie samochodu używanego, Samochodem na wakacje. motoEkspert będzie sukcesywnie rozszerzany o kolejne działy tematyczne, a istniejące już sekcje będą aktualizowane.


Serwis motoEkspert dedykowany jest osobom planującym zakup oraz posiadającym i użytkującym samochód. Powstaje we współpracy z ekspertami z poszczególnych dziedzin przez co stanowi rzetelne źródło informacji, które pomaga Użytkownikom dotrzeć do odpowiedzi i rozwiązań na nurtujące  pytania i problemy.  motoEkspert to również interaktywna platforma komunikacyjna – umożliwia aktywne uczestnictwo wszystkich użytkowników serwisu. Każda osoba może zadać pytanie ekspertowi oraz uczestniczyć w forum dyskusyjnym.

www.motoekspert.mojeauto.pl

Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 – 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych

Źródło InterNet Service S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Olimpijczycy z Team7 w Allegro.pl - aukcja charytatywna na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski ?JEDEN ŚWIAT?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy